Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 102746 zboží ve vlastních skladech
  • 11844 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Samsung Galaxy S i9000 Cz: Baterie

Přejít na kartu produktu Samsung Galaxy S i9000 Cz

Baterie
Michal (14.11.2010 21:17:02)
Dobry den, nevim jestli je to u vsech pristroju standart, ale ja mam docela problem s výdrží baterie!!!To , ze musim nabijet kazdy den to mi vubec nevadi, ale to ze se odpojim od nabijecky rano v pul 7 a uz napr. ve 14 hodin se mi vybitim totalne vypne to je docela problem.Mam zapnuty kontrolovani emailu kazdych 15 minut, bluetooth nonstop a do tech 14 hodin uskutecnim v prumeru cca 10 hovoru po 5 munitach.Myslite si ze mam vadnou baterii nebo to je na tenhle telefon napor....?
Re: Baterie
Kropáček Filip (15.11.2010 13:33:26)
Dobrý den, z vlastní zkušenosti mohu řívct že výdrž 1-2 dny v kuse není nereálná, zkontrolujte jestli Vám neběží např GPS, případně nějaké další programy na pozadí. Pokud ne, zkuste se obrátit na mail reklamace@sunnysoft.cz
Re: Baterie
Commando (18.11.2010 10:39:33)
To co uvádíte je naprosto normální. Tedy vlastně nenormální :) Doporučuji nahrát nějaký task killer, aby vám na pozadí neběžely zbytečné aplikace a procesy. Zároveň ona zapnutá synchronizace je rovněž značně náročná na baterii, já ji nakonec vypnul a synchronizuji nanuálně. Vypnutí GPS či BT výdrž prakticky neovlivní - největší žrout jsou ty běžící aplikace!
re: baterie
. . . (28.11.2010 21:30:49)
toto platilo v době Windows Mobile, Android má naprosto jinak dělanou správu běžících procesů. A naopak, task killery výdrž snižují, jelikož aplikace se pak musí znovu dlouze spouštět (místo aby se probrala z "hibernace") a tím je větší nápor na CPU>baterii. Na toto téma vyšlo již mnoho testů a na code google je toto detailně popsáno.

Přejít na kartu produktu Samsung Galaxy S i9000 Cz

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.