Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 105931 zboží ve vlastních skladech
  • 11869 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Samsung S5230 Star Noble Black: Fotky a video

Přejít na kartu produktu Samsung S5230 Star Noble Black

Fotky a video
Richard (18.11.2010 23:41:22)
Dobrý den, chtěl bych se vás zeptat na jednu věc.Mám tento telefon a mám problém s tím, že když si od někoho nechám poslat fotku tak se mi v mobilu normálně zobrazí, ale pokud si jí chci stáhnout do PC tak se mi to otvírá jako Office Word. Ale když fotku vyfotím normálně sám telefonem, tak mi to do PC normálně jde a otevře se to bez problému. A podobný je to i s videem. Když ho já natočim, tak ani to se mi v PC neotevře a to nemluvim o tom, když mi to video někdo pošle. Moc Vám děkuju za odpověď.
Re: Fotky a video
Kropáček Filip (22.11.2010 14:36:51)
Dobrý den, začal bych hledat problém ve vašem stolním pc. Dost možná máte špatně asociované soubory, nebo Vám schází nějaký kodek.
Vinčar (24.11.2010 10:20:45)
S vlastním natočeným videem to dělá hodně telefonů. PC je nepřehraje protože nemá kodek. Nejlepší je stáhnout si volný program Free Video Converter a překódovat video do jiného formátu.
Vinčar (24.11.2010 10:11:36)
Pokud je foto i video posláno jako MMS, tak je to pochopitelné. MMS obsahuje foto (video) a text i když není v MMS obsažen. MMS musíte otevřít v telefonu pomocí vlastností zprávy a vytáhnout (uložit) foto nebo video zvlášť. Pak lze uložit foto nebo video do PC.
Richard (7.12.2010 20:53:44)
Děkuju za radu. Tento program jsem si stáhnul vše se převedlo dobře do jiného formátu videa až na zvuk. Nedá se tam slyšet ani jedno slovo. Je to hrozně moc zasekaný. Prosím jěště o nějakou radu jak na to. Moc děkuju za odpověď.

Přejít na kartu produktu Samsung S5230 Star Noble Black

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.