Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 105870 zboží ve vlastních skladech
  • 11868 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Krusell Čep plastový - pro Orbit Flex: pozor

Přejít na kartu produktu Krusell Čep plastový - pro Orbit Flex

pozor
Ondra (2.12.2010 21:22:27)
Je to shit malem mi to ztratilo mobil, chce to aby byl kovovy je moc namahany. Existuje todle kovovy?
Re: pozor
Kropáček Filip (6.12.2010 15:30:57)
Dobrý den, doporučuji kovový čep
Luboš Pitín (21.12.2010 17:25:09)
Bohužel s klipem RACHET SWIVELKIT, který je dodáván s pouzdry OrbitFlex je koovový čep nepoužitelný, protože má menší průměr než plastový a hrozí tak ztráta zařízení pro změnu z jiného důvodu. Jinak by ten kovový byl super.
Ondra (21.12.2010 17:57:43)
To ano ale já myslel kovový s možností aretace.
Luboš Pitín (22.12.2010 9:10:02)
Na aretaci jsem si zvykl velmi rachle a uvítal bych ji u kovového klipu taky. Ale problém je v tuto chvíli u mě v tom, že plastový čep praská a hrozí tak ztráta telefonu. V tu chvíli jsem zvolil kovový a oželel aretaci, jenže kovový má menší průměr než plastový dodávaný s Multidapt držákem Ratchet Swivelkit. Takže v tuto chvíli je nepoužitelný, i když oželím aretaci. Zkrátka telefon vypadne z držáku. Problém je na straně Sunnysoftu, protože u obou čepů uvádí možnost použití s Multidapt držáky, ale celkem úspěšně zamlčuje jiný rozměr čepu. Resp. Ratchet Swivelkit držák potřebuje jiný rozměr čepu a ten je pouze s aretací a plastový. Jo kdyby byl kovový ve správné velikosti je to ideální volba.

Přejít na kartu produktu Krusell Čep plastový - pro Orbit Flex

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.