Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 103153 zboží ve vlastních skladech
  • 11846 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

NOKIA N900 Black: Nokia N900 pro holku ???

Přejít na kartu produktu NOKIA N900 Black

Nokia N900 pro holku ???
VERA (3.12.2010 3:25:58)
Zdravim,

rada bych taky polozila dotaz. Vsude se pise jaka je vydrz baterky pri 6 hodin az cely den. Pekna hov...a kdo to tvrdi. Kdysi jsem mela tento mobil, ale k vuli financni tisni jsem ho prodala. Co se tyce vybavy co mobil poskytuje a to jsem holka co s linuxem vubec neumi delat, ale umim cist a hledat na internetu a tak jsem se mnohym vecem i naucila co se tyce Nokie N900 mohu tenhle mobil POUZE doporucit.

Zda jsem mela takovou ci makovou stranku vsechno nasel, vsechno otevrel, prehral LIVE radia, LIVE tv vysilani CT24, Markiza atd., plynule a perfektne mi kazdych 5 minut kontroloval emaily, podporuje flash, stahnete si ruzne aplikace na word, excel, budik, kalendar, kalkulacka, dokonce jsem mela aplikaci, ze kdyz me nejaky blbecek tel. otravoval tak jsem jeho cislo vlozila do jedne stazene aplikace a kdyz mi volal opetovne mel volany stale obsazovaci ton, ruzne widgety, no proste super...ani pohnojeny android ci WM ac 6.5 se mu nevyrovna.

Co me pouze trapilo nedokazala jsem sama v te dobe dnes bych to asi jiz asi zvladla ac mam zase vice inf. :-) nedokazala jsem nokiu N900 pretaktovat, chtela jsem aby byla rychlejsi... a zlepsila by se i pri vydrz baterky co je nejvetsi MINUS.

Dokonce jsem si zakoupila i baterku 2400mAh a tak jsem menila baterky za den jako pubertacka ackoliv jsem nokiu vyuzivala na plne pecky, skype, emaily, wifi, 3G, ruzne widgety td., proste super. Pri ted vysel novy update 1.3 a ten vydrz baterky opravuje, ci to je pravda nevim.

V kazdem pripade doporucuji, NOKIE N900 MI BYLA NA CESTACH jako muj druhy notebook :-) Uvazuji, ze si ji koupim ac me hodne zaujo teala NOVINKA a to NOKIE E10. Vite neco o teto Nokie prozradit???

Dekuji, Vera.
Re: Nokia N900 pro holku ???
Kropáček Filip (6.12.2010 15:35:21)
Dobrý den, zatím bohužel nemáme žádné info o Nokii e10.

Přejít na kartu produktu NOKIA N900 Black

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.