Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101311 zboží ve vlastních skladech
  • 11843 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Stylus pro kapacitní displeje SJ2 se sponou a propisovací tužkou s víčkem - černý: zklamání

Přejít na kartu produktu Stylus pro kapacitní displeje SJ2 se sponou a propisovací tužkou s víčkem - černý

zklamání
amiz78 (15.12.2010 21:06:27)
Dobrý den.
Tak jsem taky koupil tento stylus a dle mého názoru je to děs. Čekal jsem, že ovládání s ním bude přesnější a rychlejší než prstem, ale opak je pravdou. Třeba psaní textu s ním je naprostý horor. Stylus dost často nereaguje a musíte opakovaně přesně a silou ťukat na písmenko. Většinou to musí být úplně kolmo k displeji, což je dost nepřirozené.
Snad jen opravdu když si člověk nechce sundavat venku rukavice, jinak se to prstu absolutně nevyrovná.
zklamání2
amiz78 (15.12.2010 21:58:42)
Další poznatek. Procházení internetu taky špatný, Pokud posouváte stylusem stránku nahoru a dolů, displej to neustále vyhodnocuje jako klikání, takže neustále zvětšujete, nebo nechtěně klikáte na odkazy.
re: zklamání
dotaz (15.1.2011 19:30:51)
Dobrý den. Rád bych se zeptal co máte za telefon abych neudělal stejnou chybu.
re: zklamání
amiz78 (15.1.2011 21:15:57)
Mám HTC HD2. Stylus téměř nepoužívám. Jen asi jednou když jsem ve velké zimě potřeboval navigaci a nechtěl jsem sundavat rukavice.
Re: zklamání
Jana (21.4.2011 10:41:57)
Pouzivam podobny stylus akorat bez propisky na IPOD 4G touche a nemuzu si stezovat. V pripade, ze mate zobrazeni displeje na vysku nikoli na landscape, je nenahraditelny. Mekkost simuluje brisko prstu, z meho pohledu je vsechno jak ma byt. Ale samozrejme take zalezi jestli jste muz ci zena, protoze s delsimi nehty je pouzivani prstu dost neohrabane.

Přejít na kartu produktu Stylus pro kapacitní displeje SJ2 se sponou a propisovací tužkou s víčkem - černý

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.