Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 105683 zboží ve vlastních skladech
  • 11866 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

HTC Desire HD Cz: dostupnost leden 2011

Přejít na kartu produktu HTC Desire HD Cz

dostupnost leden 2011
siddhart (16.12.2010 13:24:58)
Tak podle dostupnych informaci by mel byt mobil dostupny po 10.1.2011. Rekl bych ze HTC to docela prokaucovalo, protoze v lednu za 13,5tis si ho uz nekoupim (a to jsem prolezl celej internet jak jsem ho moc chtel). V dobe dostupnosti uz to nebude takova pecka a pujdu urcite do jine alternativy - minimalne kvuli zklamani z toho jak to HTC pos*alo.
Re: dostupnost leden 2011
Chico10 (17.12.2010 10:54:42)
Hmm. tak to je zajimava informace, pokud to tedy tak bude, tak asi od sunnysoftu dostanete za tu cenu jako vanocni darek kamion vonave purpury v cene telefonu.
DOSTUPNOST
Dawe (17.12.2010 2:39:08)
Zdravím souhlasím s tebou ja uz ho mam objednany jinde cca mesic a furt nic, takze jestli je to pravda co tady rikas a do 23. prosince nedorazi ke me tak rusim objednavku a du po jinem a myslim ze takych lidi by melo a myslim ze aj bude vic. Pac za tolik penez, co bude stat v lednu budou podle me a co tak ctu na ruznych webech ohodne lepsi masiny. Tim to by to cele posr...v HTC.
re: dostupnost leden 2011
Dawe (18.12.2010 1:34:36)
Zdravím na druhou stranu, jsem dnes mluvil osobně se třemi prodejci a distributory, kteří mi řekli, že HTC DHD určitě bude i po novém roce patřit mezi pecky, protože,než zmiňované nové dadupané (např. dvoujádrové tel ) budou u nás v česku tak to bude minimálně za čtvrt roku.... Takže se uvidí...
Re: dostupnost leden 2011
siddhart (19.12.2010 20:21:18)
Urcite je jasne, ze v lednu nebude hnedka DHD prekonan, ale takove LG bude velice brzo (muj odhad tak konec unora) a Dell se take dobre pochlapil - jako kdyz uz cekam 3.mesic na DHD, tak uz 2 mesice pockam..a proste politika HTC me zklamala - kecat i svym vyznamnym distributorum, ze dodavka je na ceste a pritom nikde nic (staci videt jak zde se porad menil termin naskladneni :-)

Přejít na kartu produktu HTC Desire HD Cz

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.