Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 104756 zboží ve vlastních skladech
  • 11858 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

HTC originální rozšířená baterie BP-E400 pro HTC HD2, 2300mAh, kryt, stojánek: Baterie

Přejít na kartu produktu HTC originální rozšířená baterie BP-E400 pro HTC HD2, 2300mAh, kryt, stojánek

Baterie
varekas (27.12.2010 20:39:52)
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, koupil jsem si tuto baterii...HTC originální rozšířená baterie BP-E400 pro HD2 2300 mAh + kryt + stojánek. Když připojím nabíječku k telefonu, začne mi dioda blikat červeně a zeleně. Ukazatel baterie neukazuje že by se baterie nabíjela, ona se opravdu nenabíjí. Baterii jsem už reklamoval, po reklamaci je stejný problém, nenabíjí. S originál baterií není žádný problém. Nevíte čím to? Nechce se mi věřit, že by byly obě baterie špatné. Děkuji.
Re: Baterie
Jaroš Luboš (28.12.2010 11:57:16)
Dobrý den, pokuste se tedy reinstalovat OS na vašem zařízení, zřejmě se bude jednat pouze o sw závadu. Již jsem tento případ řešil a po uvedení tel. do továrních hodnot fungovalo vše bez problémů.
varekas (30.12.2010 22:42:07)
Děkuji za radu, sice to byla ta poslední možnost kterou jsem chtěl udělat, tovární nastavení, ale asi mi nic jiného nezbyde. Děkuji.
varekas (12.1.2011 21:15:28)
Dobrý den,tak jsem uvedl tel do továrního nastavení a stále jstejný problém. Vařeka
Jaroš Luboš (18.1.2011 11:29:00)
Dobrý den, jakou verzi ROM používáte? Pod v3.14 by tato baterie měla fungovat bez jakéhokoliv problému. Pokud vám pod touto ROM nefunguje, řešte prosím jako reklamaci u svého prodejce, popř. na reklamace@sunnysoft.cz .
Staněk David (27.2.2011 8:55:46)
Tak než ROM 3.14 s touto baterií, tak radši jakoukoliv neofic ROM s klasickou baterií. ROM 3.14 je katastrofa, asi jste nikdy neměl neofic ROM, kterých je spousta.
Speeeedy (14.8.2011 18:46:37)
Dobrý den,

Mám ten samý problém. Originální baterie v pohodě, ale jak vemu nějakou novou (už jsem vyzkoušel dvě) tak u obou přesně to samé.. Začne blikat střídavě zelená i červená dioda a baterie nenabíjí... Čím to může být? :-(

Přejít na kartu produktu HTC originální rozšířená baterie BP-E400 pro HTC HD2, 2300mAh, kryt, stojánek

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.