Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 105845 zboží ve vlastních skladech
  • 11868 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Garmin čidlo ecoRouteHD pro komunikaci s diagnostikou automobilu: Kompatibilita s vozy

Přejít na kartu produktu Garmin čidlo ecoRouteHD pro komunikaci s diagnostikou automobilu

Kompatibilita s vozy
Miki (8.1.2011 13:31:33)
Dobrý den,
nemohu nikde najít seznam automobilů, které je možno na toto čidlo připojit.
Koupil jsem si Octavii 1Z 1.9TDI 77kW a zajímalo by mne, zda zde tento kabel funguje.
Re: Kompatibilita s vozy
Petrus Mario (13.1.2011 16:18:27)
Dobrý den, ono je to tak, že to nikde není uvedeno, protože čidlo je kompatibilní se všemi vozy s diagnostickou zásuvkou OBD II. Fungovat vám na 99% bude, pokud ne, jistě se domluvíme s dovozcem na vrácení.
Karel (15.1.2011 15:27:12)
V návodu je uvedeno, že pokud bude nekompabilní je možno ho do 7 dnů vrátit.S Roomsterm funguje,problém je trochu kam ho umístit a ještě nejsou k dispozici diagnostické kódy.Měřáky a výpočty bez problémů.
Karel (17.1.2011 15:17:40)
Doplnění: Na obrazovce diagnostiky se objevuje tento text - No Codes Found Your vehicle reports it is ready for emission testing. Z toho jsem usuzoval že čidlo nemůže kódy získat.Předpokládal jsem že by se objevila obrazovka s letáku s políčky a textem: No diagnostik codes.
Tady je okopírované vyjádření technické podpory:
Dobrý den,

může to být správně, jedná se o to, jestli máte nějakou chybovou hlášku v řídící jednotce a jestli řídící jednotka ji zpřístupní čidlu EcoRouteHD. Tato zpráva je když žádné chyby nejsou uvedeny.

S pozdravem

Technická podpora Garmin
Karel (20.1.2011 9:14:33)
Poslední doplnění:Nefungovala čeština, ale pouze u diagnostiky a měřáků.Situace se nezlepšila ani po stáhnutí posledních aktualizací.Pomohla až funkce "znovu instalovat současnou verzi ".Ted chodí vše perfektně česky.
(3790)
re: kompatibilita s vozy
jiri hampl (21.6.2011 17:47:34)
Norma EOBD tedy evropska norma puvodni americke normy pro OBDII plati pro vyrobce od roku 2000 pro nove motory a od 2001 pro modely.ktete byly i predtim. to se vse ale tyka jen benzinovych motoru. naftove od r.v. 2003 a 2004.

Přejít na kartu produktu Garmin čidlo ecoRouteHD pro komunikaci s diagnostikou automobilu

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.