Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101466 zboží ve vlastních skladech
  • 11930 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

HTC Desire HD Cz: Email (Seznam.cz)

Přejít na kartu produktu HTC Desire HD Cz

Email (Seznam.cz)
Majling David (11.1.2011 15:11:48)
Dobrý den,
eviduji závažný problém s emailovou schránkou, respektive načítáním e-mailů do mobilního telefonu. HTC Desire HD
Jelikož tento problém je pouze s emailem na seznamu (ostatní centrum, atlas, exchange) je plně funkční a nikdy jsem tento druh problému nezaregistroval. (dříve HTC HD2) Jsem si jistý, že problém je na mém zařízení. (respektive u HTC)

Problém spočívá v tom, že přes webové rozhraní je email plně funkční a zobrazují se všechny e-maily. Bohužel při načítání e-mailů do mobilu (HTC Desire HD - Android) se mě nenačítají všechny emaily, ale pouze některé.
Respektive před dvěma dny se načítání e-mailu zastavilo a nové se do mobilu nenačtou. Vyloučil jsem chybu na svém zařízení, neboť nastavením schránky na dalších přístrojích (HTC Gartia) je stejné tzn. emaily se nenačítají. Poslední načtený e-mail je 6.1.20111 05:26 od té doby mě můj mobil po aktualizaci obnový pouze e-maily obdržené do tohoto data. (Odesílání je jinak plně funkční)
Již několikrát jsem tento problém zaregistroval v průběhu dne (restart telefonu, nové nastavení schránky atd..), ale vždy se po opětovném načtení, nebo znovuzaložení poštovní schránky uvedlo vše do původního stavu. Dále mě bylo doporučeno namapovat e-mail přes IMAP což je rovněž problém, protože i když se e-maily načtou u některých se objevý hláška = "email je uložen na serveru".
Takže jediné možné řešení i dle komunikace s hotline HTC je namapovat schránku e-mailovou (seznamu) do schránky vytvořené XXX@gmail.com což je plně funkční bez problémů. Jenom zase když odepisujete odepisujete z jiného emailu.
Na Hotline HTC jsem dostal informaci o zachycení problému v ČR u emailového klienta v HTC, že pracují na nějaké opravě.

Můj dotaz zní, zda máte nějaké informace o tomto problému?
Od včerejšího dne však stále nic, uvedené mě začíná dělat opravdu závažné problémy a tak prosím o pomoc s řešením.
Re: Email (Seznam.cz)
Klicpouch Luboš (13.1.2011 12:23:25)
Naimportujte si email do Gmailu a máte to bez problému.
litlsong (15.1.2011 13:14:20)
v gmailu je moznost importovat i odchozi adresu i adrese odesilatele dle jineho poskytovaltele. Takze pokud poslete email z xxx@gmail.com prijemci se objevi napr. xxx@seznam.cz na ktery posle popripade i odpoved. Adres lze zadat i vice a ruzne kombinovat. Mam pocit zeclze udelat i to ze prijemce vidi xxx@seznam.cz na kterou posila odpoved, ale lze nastavit ze prijde na gmail.com, ale nejsem si timto jist.
David (13.1.2011 16:10:52)
Super rada, ale to mám viz "Takže jediné možné řešení i dle komunikace s hotline HTC je namapovat schránku e-mailovou (seznamu) do schránky vytvořené XXX@gmail.com což je plně funkční bez problémů. Jenom zase když odepisujete odepisujete z jiného emailu."

Stále to neřeší problém toho, že odchozí pošta není ze schránky seznam.cz ale gmail.com tudíž z úplně jinné adresy.Je to tedy pouze krajní řešení.

Přejít na kartu produktu HTC Desire HD Cz

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.