Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 104562 zboží ve vlastních skladech
  • 11853 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Kidigi kolébka pro HTC Desire + slot pro náhradní baterii: Mikrorecenze

Přejít na kartu produktu Kidigi kolébka pro HTC Desire + slot pro náhradní baterii

Mikrorecenze
Jiří A. Petříček (18.1.2011 11:25:38)
Model LX4-HDES For HTC Desire, vyrobeno listopad 2010

1/ Kolébka umožňuje lehce zasunout telefon bez docvaknutí, tj. už celkem stabilně drží, ale ještě se nespojí s konektorem. Spojení proběhne domáčknutím, kdy telefon lehce zacvakne do konektoru. Toto není vada, ale skvělá vlastnost.

2/ Zacvaknutý telefon v kolébce dobře drží a protože je kolébka velmi ergonomická (povrch telefonu je v rovině s přední částí kolébky a kolébka je malá a ze stran oblá), lze ji používat nejen jako velmi stabilní stojánek na různých místech, ale i v ruce. Protože je malá, tak se neplete -- můžete si ji tedy například dát mezi ruce před klávesnici při psaní nebo ji i s telefonem vzít občas do ruky (mezi malíček, na kterém bude spočívat základnou, a zbylé tři prsty, na kterých bude telefon ležet) a palcem telefon ovládat.

3/ S kolébkou jsou dodávány dva celkem ohebné tlustší kabely s konektorem mikroUSB

4/ Kolébka má vzadu dva mikroUSB porty -- jeden slouží pro nabíjení externí baterie a druhý slouží k nabíjení a/nebo synchronizaci telefonu.
Do každého konektoru lze díky mikroUSB zapojit i jinou nabíječku než dodávanou. Dodávaná nabíječka dává 500 mA a má na sobě červenou diodu indikující zapojení do sítě -- v sobě má konektor USB ke kterému se připojí kablík vedoucí ke kolébce.

5/ Dvě LED na kolébce indikují přivedené napájení -- Přední modře a zadní zeleně. Přední LED asi již nic dalšího neindikuje. Zadní LED se při zasunutí baterie a probíhajícím nabíjení změní ze zelené na červenou a po nabití se zase přepne na zelenou.

6/ Zadní slot dokáže nabít jen originální (tj. tenké) baterie, protože velkokapacitní tlustší se tam díky tloušťce nevejdou. Totéž platí i o kolébce -- s tlustší baterií a tlustším zadním krytem byste telefon do kolébky asi nedali. Na netu jsem našel nabídku standardní tenké baterie s kapacitou 1600 mAh, což je o 200mAh více, než má originální, tak to by možná bylo řešení pro uživatele, kteří by chtěli vyšší kapacitu u druhé baterie.

7/ Občas se mi nespustilo nabíjení externí baterie. Nejprve jsem si myslel, že jsem špatně domáčkl baterii do externího slotu, ale nebylo to tím. Baterie byla poměrně hodně nabitá (přes 90 procent) a nabíječka si asi myslela, že je zbytečné zapínat nabíjení. Když jsem ale odpojil a připojil napájecí kablík pro slot baterie při zasunuté baterii, tak se nabíjení rozběhlo.

Celkově velmi zdařilý výrobek.

Přejít na kartu produktu Kidigi kolébka pro HTC Desire + slot pro náhradní baterii

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.