Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 104559 zboží ve vlastních skladech
  • 11853 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Parrot MKi 9200 M2, CZ lokalizace: Hlasove vytaceni Xperia x10 mini

Přejít na kartu produktu Parrot MKi 9200 M2, CZ lokalizace

Hlasove vytaceni Xperia x10 mini
stepkao (19.1.2011 21:54:54)
Dobrý den, sparovani s telefonem probehne v poradku, mam tam vsechny kontakty cca 400, ale nefunguje hlasove vytaceni, hlasi adresar zaneprazdnen, nevite kde je problem? Xperia x10 mini android 2.1 a MKI verze 1.72 CZ. Predem dekuji!
Re: Hlasove vytaceni Xperia x10 mini
Jaroš Luboš (24.1.2011 8:46:31)
Dobrý den, takto by se jednotka chovat neměla. Dle servisu by se tato závada mohla stát v případě, pokud by vaše původní jednotka byla v en lokalizaci a vy jste si ji přehrál do cz sw. Pro cz loklaizaci je nutno mít i cz jednotku.
stepkao (24.1.2011 19:36:28)
Už mám problém vyřešen, je důležité mít v pořádku tel. seznam, někdy se stane chyba jak se stále přenáší ze starších modelů. Posílal jsem kontakt po kontaktu a chybné jsem opravil, byla to fuška posílat 400 kontaktů postupně, ale nyní vše funguje...
Radim (6.4.2011 18:38:41)
Co to znamená chýbný tel. seznam, mám stejný problém, původně vytáčení fungovalo, ale když jsem přehrál tel.seznam ze sim do telefonu tak to přestalo fungovat.
Meyla (23.5.2011 22:30:00)
Mám taktéž stejný problém. Jen kontaktů mám 800. Co znamená "chybný seznam"? Zkoušel jsem Nokii 3300 s pár konakty, fungovala. Poté novější Nokii s 1400 kontakty a nefungovala!!!! To samé u HTC HD2 s 800 kontakty. Taktéž hlasové vytáčení nefunguje ...
Petrus Mario (8.6.2011 16:01:27)
Dobrý den,
může to být například tím, že u některých kontaktů máte jen jméno, jinde příjmení a podobné chyby. Nedá se to přesně specifikovat. Osobně používám software na správu kontaktů (třeba i od výrobce telefonu) a kontakty si takto upravuji.

S pozdravem
Petrus Mario
www.SUNNYSOFT.cz
Meyla (8.6.2011 22:59:59)
Bohužel nejsem technik, ale běžný uživatel, který předpokládá, že Parrot je "blbuvzdorný". Nicméně pomohlo odstranění jména Jiří Skvrna ... tedy evidentně chyba v Parrotu (již byla hlášena)

Přejít na kartu produktu Parrot MKi 9200 M2, CZ lokalizace

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.