Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 105569 zboží ve vlastních skladech
  • 11859 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Parrot MKi 9200 M2, CZ lokalizace: MKi 9200 firmware 1.72

Přejít na kartu produktu Parrot MKi 9200 M2, CZ lokalizace

MKi 9200 firmware 1.72
Juraj (25.1.2011 21:27:27)
Dobrý deň,

mám Nokiu E52 a pred mesiacom som u Vás zakúpil sadu Parrot Mki 9200 v CZ lokalizácii. Pôvodne tam bol nahraní firmware vo verzii 1.65. Pred 3 dňami som urobil update na 1.72 v CZ jazykovej verzii priamo z www.parrot.com. Mám nasledovné problémy:
1. Pri vytočení čísla z telefónu, mi teraz telefón neodošle hovor automaticky do hands-free sady, ale musím ho manuálne odoslať z telefónu. Vo verzii 1.65 bol hovor automaticky odoslaní do hands-free sady.
2. Tá istá SD karta (A-DATA, 16 GB, class 6) s mp3 súbormi, ktorá mi bez problémov s tými istými mp3 súbormi fungovala s verziou fw 1.65 teraz funguje len občasne. Niekedy ju sada ani nenájde a keď ju nájde tak pesničky ani nenačíta.
Firmware 1.72 som už updatoval 2. krát, vždy prebehol update bez problémov. Aj telefón som už 3-krát nanovo spároval so sadou, ale horeuvedené problémy stále pretrvávajú. Chcem sa spýtať, či je možné nejakým spôsobom downgrade na verziu 1.65, ktorá nemala horeuvedené zásadné nedostatky. Ďakujem za odpoveď.

Přejít na kartu produktu Parrot MKi 9200 M2, CZ lokalizace

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.