Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101251 zboží ve vlastních skladech
  • 11925 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

HTC Desire Cz: Desire a GPS

Přejít na kartu produktu HTC Desire Cz

Desire a GPS
Achernar9 (26.1.2011 12:47:07)
Tak sem se stal vlastníkem tohoto krasavečka. :o) Zatím šlape jak má ale mám další dotaz. Dokáže tenhle mobil navigovat bez připojení pomocí GPRS ? Myslím jen přes GPS... Když totiž v nastavení nechám jen připojení GPS, tak je to nějak mrtvý. V momentě když aktivuju i připojení GPRS tak to ožije. A pak se mě zdá dost nepřesný určení polohy. Ukazuje mě to že jsem na ulici za rohem - spíš za dvěma. Vzduchem asi 200 m. Je to normální ?
re: desire a gps
Ja (28.1.2011 11:11:57)
Ano jde to bez GPRS, GPRS pomáhá k rychlejšímu nelezení satelitů a přesnější poloze.
U mého Desire mám signál GPS i bez GPRS do pěti vteřin i v budově...
Re: Desire a GPS
Nedoma Michael (29.1.2011 17:37:10)
Dobrý den,

popisujete tři různé věci (nevím na co se tedy ptáte). A to navigace GPS, určení polohy pomocí triangulace a zda má telefon mapy zabudované.
Co se offline map týče, zařízení je zabudované nemá a je nutné něco dokoupit. Např. http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/181WSN-002/sygic-mobile-maps-10-navigacni-software-evropa-2010.html .
GPS zabudovanou má a pokud máte zapnutou funkci určení polohy přes síť, je poloha v místě špatného signálu určena přes síť a ve chvíli nalezení GPS signálu je použit GPS signál
Achernar9 (29.1.2011 10:53:07)
Mě se to totiž se samotnou GPS-kou naváže jen na satelity (podle ikonky) ale mapu to nenačte ani za prase. Je v tom vůbec nahraná, nebo je tam jen prázdná ikonka ??? V momentě kdy zapnu wifi, okamžitě to mapu zobrazí. Tak nevím... dělám něco blbě ???
Ta nepřesná poloha co jsem se tady uváděl, byla daná právě v místnosti. Jak jsem vyšel ven, už se to srovnalo.
Nedoma Michael (24.8.2011 21:04:30)
Dobrý den,

jelikož nepomohlo obnovení továrního nastavení, nejedná se tedy o vadu vámi nainstalovaného SW. Přístroj tedy reklamujte

S pozdravem
Nedoma Michael
www.SUNNYSOFT.cz
Pavel64 (24.8.2011 20:22:19)
Dobrý den.Mám stálý problém s navigací u Desire.Donedávna jsem měl nainstalovanou navigaci od fy.Navigon a po nějaké době se začal přístroj samovolně restartovat při spuštěné navigaci.Odinstaloval jsem Navigon a zkusil Google Maps a problém nezmizel.Zkusil jsem nastavit telefon zpět na tovární nastavení,ale při spuštěné navigaci se telefon pořád restartuje.
Můžete mi pomoci nebo mám přístroj reklamovat?
Pavel64 (24.8.2011 21:11:18)
Moc Vám děkuji.

Přejít na kartu produktu HTC Desire Cz

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.