Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101963 zboží ve vlastních skladech
  • 11838 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Stylus pro kapacitní displeje SJ3 se šňůrkou a zásuvkou do 3,5 mm konektoru - černý: mikrorecenze

Přejít na kartu produktu Stylus pro kapacitní displeje SJ3 se šňůrkou a zásuvkou do 3,5 mm konektoru - černý

mikrorecenze
JiriAPet (28.1.2011 13:45:01)
MINUS -- Stylus má v popisu napsáno, že ho lze použít s rukavicemi (tzn. jakýmikoli rukavicemi, ne jenom s vodivými rukavicemi), ale nelze.

Důvod: Je vyroben z jakéhosi povrchově upraveného kovu s drážkami, ve kterých jsou navléknuty tři gumičky zlepšující držení. Hrot stylusu je zdá se nějaká asi vzduchem naplněná bublinka. Když člověk drží stylus v ruce, dotýká se pokožkou těla stylusu-kovu a stylus funguje, jakmile ale vezmu stylus do ruky přes nějakou lepší izolaci -- třeba zimní pletené rukavice, tak vůbec nefunguje. Testoval jsem to na telefonu HTC Desire, který mi reaguje na dotek prstu i přes pouzdro AQUAPAC. Stejně tak mi telefon reaguje na prst i přes mikrovláknovou utěrku namotanou na prstu. Ale stylus v rukavicích nic!

MINUS -- Na stylus je nutno trochu přitlačit, aby se bublinka zdeformovala a trochu rozplácla. Navíc neklouže zcela hladce. Výsledkem je komfort, který je dle mého subjektivního dojmu většinou (kromě sw klávesnice) nižší než pro holý prst.

PLUS -- Připadlo mi, že psaní na softwarové klávesnici je s tímto stylusem jistější a spolehlivější než prstem, právě protože na prst reaguje displej ihned, a to i na jemný dotyk, kdežto na stylus je nutno trochu zatlačit. Je to ale značně subjektivní pocitová záležitost, takže si to každý musí vyzkoušet a rozhodnout sám.

Přejít na kartu produktu Stylus pro kapacitní displeje SJ3 se šňůrkou a zásuvkou do 3,5 mm konektoru - černý

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.