Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 105651 zboží ve vlastních skladech
  • 11865 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

HTC 7 Mozart: Výborný WP 7

Přejít na kartu produktu HTC 7 Mozart

Výborný WP 7
Jan (2.2.2011 21:33:57)
Telefon mám týden, před ním HTC HD2. HD2 umí všechno, Mozart umí všechno potřebné. Jde o funkčně a esteticky vyvážené zařízení s velmi promyšleným a jednoduchým WP7. Přestože recenze vytýkají, že je málo aplikací, je jich na Marketplace velké množství a zcela bez problemů jsem stáhl i aplikace placené. Srovnání: HD2 je výborný, ale těžkopádný, Mozart má "šmrnc".
Re: Výborný WP 7
Jan (13.2.2011 20:47:30)
Milý příteli,
trochu bych byl ve formulacích opatrnější. Vy sice s Microsoftem končíte, naopak Nokia s ním zase začíná.
Zdravím Vás.
NoMore7 (13.2.2011 13:23:52)
Mám oba stroje a jsem z tohoto názoru v šoku. Mozart považuji za katastrofu. Nepoužitelný telefon. nejde se do něj dostat,.. takže nefunguje ani jako externí karta. nemožné synchronizovat s Exchange Serverem. nefungují MMS.. tímto přístrojem jsem skončil s Microsoftem!!!
NoMore7 (14.2.2011 9:04:52)
Dobrý den,
ano, možná jsem se unáhlil, ale je to můj již dvanáctý phone od HTC. Od W95 Mobile přes 6.1 a 6.5 Jen tvrdím, že W7 (konkrétně Mozart) je nedodělaný ( mám i vyjádření od HTC .. ano, zatím instalace certifikátu nefunguje, ale v prvním kvartálu 2011 opravíme...) Co více dodat? Možná za rok bude použitelný. Co říkáte na foťák? ještě se mi nepodařilo udělat (v horším světle) nerozmazanou fotku. Co říkáte na klávesnici? Já píši každé slovo tak na 5x.... Takže po HD2, která je vychytaná je to jednoznačně krok zpátky.. (čistě můj subjektivní názor -)))
Jan (14.2.2011 21:53:50)
Vaše negativní zkušenosti s fotoaparátem nemám, rovněž MMS fungují bez problemů a klávesnice mně potíže také nedělá. Souhlasím, že HD2 je výborný, přesto i po aktualizaci ROM má potíže se synchronizací času, před aktualizací (v prodejní verzi) ještě k tomu nefungoval jako modem. Jeden obecný postřeh: každý má svůj způsob užívání mobilu a takový jsem po nastavení všeho možného měl u HD2 i já. U Mozarta jsem telefon spustil, zadal účet windowslive a vše ostatní se nastavilo samo, včetně synchronizace kontaktů a kalendáře. Způsob užívání jsem oproti HD2 nijak výrazně měnit nemusel. Dle mého názoru je WP7 perpektivní system, zvláště po dnešním avízu aktualizace na kongresu v Barceloně. Je jednoduchý a intuitivně ovladatelný.
Zdravím.

Přejít na kartu produktu HTC 7 Mozart

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.