Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101323 zboží ve vlastních skladech
  • 11925 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

HTC Touch Diamond 2 Cz: Re: nemožné vypnutí datových přenosů v horní liště

Přejít na kartu produktu HTC Touch Diamond 2 Cz

Re: nemožné vypnutí datových přenosů v horní liště
Magic-x (5.6.2009 17:53:25)
Dobrý den pravděpodobně myslíte to ....

Dobrý den, to jsme si nerozuměli. Je mi jasné, že PDA bez datového připojení je poloviční. Zkusím to postavit trochu jinak. Chci jít na internet nebo dám aktualizovat počasí atd. Mám několik možností, buď zapnu Wifi (je-li k dispozici nějaká síť), nebo se mi aktualizace počasí udělá klasicky přes GPRS nebo EDGE apod. To že se to nedokáže samo odpojit, vím. Musím to pak odpojit sám manualně. Je opět několik možností jak to udělat (přes složité klikání v menu nebo pomoci TouchFlo a nebo pomocí již zmiňované lišty). A právě o tu horní lištu jde. Aktivní datové připojení můžu vypnout pomocí horní lišty tak, že klepnu na horní lištu (symbol baterky, sítě atd.) a tam je možnost odpojit datové přenosy. Dotyčná osoba si stěžovala, že právě tato možnost tam je, ale nemá to žádnou odezvu a musí to právě složitě vypínat v Menu nebo
přes TouchFlo.

Můžete to prosím Vás odzkoušet. Je to jednoduché, zapnete buď EDGE, GPRS, HSPDA nebo Wifi a pak pomocí horní lišty by to mělo jít vypnout.

Právě tato možnost údajně nejde. Pokud tomu tak skutečně je, myslím, že se jedná o skutečně nepříjemný bug v ROMce.

Děkuji mockrát předem za prověření tohoto problému.

Přejít na kartu produktu HTC Touch Diamond 2 Cz

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.