Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 105934 zboží ve vlastních skladech
  • 11869 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

LG Optimus 2X P990 - černá: rozhodovani

Přejít na kartu produktu LG Optimus 2X P990 - černá

rozhodovani
jtkrysa (15.2.2011 14:11:16)
telefonek vypada fakt luxusne..:).ale mam tedka pekny dylema...co jsem schledl parametry motoroly atrix a LG 2X tak jsou skoro totozne az na par veci jen se me moc neliby dizign motoroly...LG je super!neni to takove mejdlo:D.ale co tedka o vikendu probehla konference a byli prectaveny nove hracky od samsungu napr SGS 2 tak fakt nevim...uz jsem byl rozhodnutej pro LG ale SGS2 ma taky dvojadro ale vykon grafickeho cipu v nem je uplne nekde jinde nez v LG.ma byt az radove 2-3 vykonejsi takze asi jeste pockam...co myslite vy?
re: rozhodovani
Milan (16.2.2011 9:21:03)
Tak tak. Raděj koupit telefon s vychytaným základním softem než doufat že vyjde odladěná nová verze. Jediný kdo se mi zdá že drží krok s aktualizacema je HTC ( bohužel "novými" modely si to u mě hodně po... ). Třeba u LG jsem zažil že po nahrátí nového androidu na GT540 šel foun mrtvý do servisu. Doufat že se mi to nestane u telefonu za 13tis. je celkem síla.
re: rozhodovani
Kipe (16.2.2011 11:00:39)
Já už mám jasno a 2x mám předobjednáno, to bych totiž mohl pořád čekat na něco lepšího. Atrix má sice větší baterku, ale jestli se k nám dostane stejně rychle jako Milestone, tak děkuji, zestárnout u toho nehodlám. :-) Kdyby SGS2 zůstal u 4", tak prosím, ale nechci žádné pádlo (víc než 4" nechci) a navíc můj tel. pomalu odchází do křemíkového nebe, takže nehodlám čekat někdy do prázdnin, než se k nám tyhle nové tlf. dostanou.
Re: rozhodovani
Blackhawk (15.2.2011 21:09:30)
Typujem, ze SGS2 bude tak isto ako SGS po softverovej stranke na tom uboho, typujem, ze aj tam bude problem so sekanim celeho systemu. Takisto aj LG 2X ma vraj problemy so softverom a padajucimi aplikaciami. Jedine co sa chvalilo bola Motorola Atrix, kiez by bola ta dostupna co najskor.
merka (15.2.2011 18:37:23)
Myslím si, že LG má lepší podporu než SG, což může hrát také roli při výběru - stačí se podívat na jejich stránky.
jtkrysa (15.2.2011 15:35:08)
SE xperia ARC vypada hodne dobre!I dizajnove se me dost libi!:)ale ty parametry uz jsou dost pozadu oproti ostatnim ( LG 2X,atrix,SGS2 ).kdyby SE vydal tenhle telefon pred rokem tak boduje na plne care.Na rok 2011 uz to je malo:D
Milan (15.2.2011 15:03:33)
Tak jsem na tom osobně úplně stejně. Trošku mě na Optimusu 2x zklamala kvalita zvukového výstupu a fotoaparátu. Na to že má full HD toči i video, které mají některé 720p lepší. Ještě se mi zamlouvá SE xperia ARC. Zatím jsem nejvíc přikloněný ke Galaxy S II ( jsem nemile překvapený Qudrantem jen necelých 2000b ).
jtkrysa (16.2.2011 17:25:58)
jo to je pravda...samsungy jsou bezkonkurencni telefony ale ta podpora je strasna!pred rokem jsem kupoval SGS a byl tam android 2.1.system byl na nic a melo to par chyb.proste to nebylo doladeny....pak vysel update 2.1 a telefon byl naprosto skvely!vsechny chiby odstraneny a slapal jak dabel...:D.nasledovalo froyo 2.2 a telefon sel znova do.....:(.zase to odflakly!!Hruza!tedka nastesti vysel 2.2.1 a zase vse v naprostem poradku:).Ale proc to nejde na poprve????????????To fakt nechapu!takze fakt nevim co ted?LG...Samsung?samozrejme ze nejvetsi podporu bude mit Nexus S ale to je skoro to sami co mam....
tombik (17.2.2011 23:29:10)
To jsme na tom podobne. Akorat ja bych cekal na LGO3D ale buhvi kdy bude. Chtel bych zase radeji vetsi display a v tomto pripade je to vice mene pri zachovani velikosti.
Ale zase cena bude vyssi kvuli 3D ktere me az tak nezajima, ale dual channel a display bych si nechal libit...

A prave, telefon dosluhuje a chce vymenit. RSP mozna by pomohl hard reset a slevit z pozadavku na aplikace a podobne, ale na to nervy nemam kdyz ma byt snad LGO2 behem 10 dnu tady.
Milan (18.2.2011 14:29:14)
Zdarec LG O3D by se měl objevit koncem dubna ( 25.4. v UK ). Cena někde kolem 14500 Kč resp. 515 liber. Přemýšlím nad ním...a jsem zase v...:D
tombik (3.3.2011 13:10:58)
Tohle zjištění mne nalomilo, ale vzhledem k tomu že nárůst výkonu nebude bůhví jaký a 3D mne moc nezajímá, tak jediným argumentem by byl větší display. A to si zase říkám za další minimálně měsíc čekání nestojí (už takhle mám problémy vydržet to) a kromě toho bude stát pravděpodobně kolem 15 000. A 3000 ušetřit se hodí.

Přejít na kartu produktu LG Optimus 2X P990 - černá

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.