Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 104414 zboží ve vlastních skladech
  • 11853 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Brodit držák do auta na HTC HD2 (Leo) bez pouzdra, s nabíjením z cig. zapalovače: InvisibleShield

Přejít na kartu produktu Brodit držák do auta na HTC HD2 (Leo) bez pouzdra, s nabíjením z cig. zapalovače

InvisibleShield
Petr P. (20.2.2011 16:28:50)
Dobrý den, jen bych chtěl nakupující upozornit, že mohou mít velké problémy pokud na HTC HD2 mají nalepenou fólii InvisibleShield:
http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/111PIS-004/folie-invisibleshield-htc-touch-hd2-cele-telo.html

Bohužel do držáku je velmi problematické zastrčit HTC HD2 s InvisbleShield. Jelikož jsem však potřeboval odjet do zahraničí, tak jsem držák Brodit musel použít a nyní mám na stranách potrhanou fólii InvisibleShield a dokonce na krytu baterie se mi fólie na obou stranách prodřela.
Další nevýhodou asi je, že při instalaci je nutné kabel natahovat (původně je stočený do krátké klasické šroubovice). Po natahování se šroubovice "protáhla", ale stále má tendenci se vždy vrátit do původního tvaru, takže mám pak kabel přímo natažený mezi sklem okna a zásuvkou v autu, což mi bohužel vadí při řazení. Ale možná po delším používání se již šroubovice nebude vracet do původní pozice a bude již vše v pořádku.

Přejít na kartu produktu Brodit držák do auta na HTC HD2 (Leo) bez pouzdra, s nabíjením z cig. zapalovače

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.