Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 104560 zboží ve vlastních skladech
  • 11853 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Fólie Brando - HTC Desire: Hodnocení

Přejít na kartu produktu Fólie Brando - HTC Desire

Hodnocení
Tomáš (24.2.2011 19:28:07)
Tak jsem dnes tuto fólii aplikoval na displej. Bohužel, i po důkladném očištění zůstaly pod fólií nějaké nečistoty a fólie je zviditelnila. To samozřejmě není chyba fólie.
Aplikace byla snadná a rychlá.

Co se týče rozměrů, tak rohy to má správně zaoblené, ale nepokrývá celou plochu displeje! Nahoře ji mám přimáčknutou naprosto, vlevo je asi 0,5mm - 1mm mezera, vpravo také a dole dokonce 1,5mm! (-)

Co se týče ovládání disleje, tak se trochu (nepatrně) zhoršilo, ale nic, na co by se časem nezvyklo. Prostě je třeba si zvyknout. (0)

Obrazu nelze nic vytknout. Přijde mi stejný, jako předtím. (+)

Konečně můžu displej neustále leštit, aniž bych si ho poškrábal ;) (+)
Re: Hodnocení
Nedoma Michael (25.2.2011 11:15:46)
Dobrý den,
to že velikost fólie je menší než samotná plocha displeje je vlastnost. Důvodem je to, že díky tomu máte toleranci cca 2mm při lepení a pokud se třeba o 1mm spletete, fólie stále nepřečnívá. Naproti tomu, fólie co pokrývají displej na mm přesně je nutné nalepit přesně. Pokud přečnívají, např. při zandavání do kapsy se fólie může sloupnout.
...

S pozdravem
Nedoma Michael
www.SUNNYSOFT.cz
Re: Hodnocení
Tomáš (27.2.2011 21:10:35)
2 mm mi přijde moc. Pouhým pohledem je vidět, že na displeji je něco. Kdyby tam byl 0,5 mm, tak je to v pořádku. Já mám radši přesnost, někdo zase toleranci na lepení.

Přejít na kartu produktu Fólie Brando - HTC Desire

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.