Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 102698 zboží ve vlastních skladech
  • 11843 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Fólie Brando antireflexní na ostřih 85 x 54 mm (např. pro iPhone 4S, One V, Galaxy Ace): zrnitost

Přejít na kartu produktu Fólie Brando antireflexní na ostřih 85 x 54 mm (např. pro iPhone 4S, One V, Galaxy Ace)

zrnitost
Oleg (18.3.2011 12:59:18)
Dnes jsem zakoupil tuto folii a je vyrazne zrnita - je dost hodne videt na obrazu, ze je tam folie a obraz uz neni tak krystalicky cisty. Pro mne docela velke zklamani za ty penize :-(
Re: zrnitost
Kropáček Filip (21.3.2011 14:42:29)
Dobrý den,

upozornujeme na to v popisu. Bohužel nelze vyrobit matnou folii aby mela vlastnosti jako cira leskla.

S pozdravem
Kropáček Filip
www.SUNNYSOFT.cz
Oleg (21.3.2011 15:44:13)
Bohuzel "mirne zhorseni" chapu trochu jinak. Tady je to celkem hodne viditelne. Kdyz se divam na display, tak tam vidim jednotliva zrnka (nevim ceho, jestli folie, displaye - nezalezi na tom). Obzvlast hodne je to znatelne, kdyz spustim prohlizec a velka cast displaye je bila.
Nemčok Jakub (3.8.2011 15:30:38)
Dobrý den,
Antireflexní fólie jsou pískovanější. Někomu to vadí, někdo je naopak vyžaduje. Pokud Vám to vadí, tak je možné zakoupit i klasickou lesklou. Osobně jsem měl na telefonu půl roku antireflexní fólii a byl jsem s ní spokojen, i když lesklá varianta je asi lepší. Je to i o zvyku.
...

S pozdravem
Nemčok Jakub
www.SUNNYSOFT.cz

Přejít na kartu produktu Fólie Brando antireflexní na ostřih 85 x 54 mm (např. pro iPhone 4S, One V, Galaxy Ace)

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.