Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 104027 zboží ve vlastních skladech
  • 11856 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

HTC HD2 Leo Cz: Samovolné vypínání

Přejít na kartu produktu HTC HD2 Leo Cz

Samovolné vypínání
Veronika (23.3.2011 19:02:52)
Dobrý den, v poslední době mám problém s tím, že když surfuju na netu nebo mám puštěnou navigaci, telefon to jakoby nezvládne a sám se restartuje... bohužel kolikrát po restartu hodí opáčko a restartuje se znova a to už občas ani nenaběhne... nahrála jsem tam novou ROMku i s lokalizací, ale problémy přetrvávají... čím to může být? Děkuju za odpověď.
re: samovolné vypínání
Honza (2.4.2011 15:12:49)
S opakováním restartu jsem se setkal a přisuzuji ho tomu, že se baterie naprosto vybije a vzhledem k tomu, že elektřina do telefonu proudí přes baterii, tak se telefon pokusí několikrát naběhnout a při tom se nabíjí. Po chvíli už zvládne naskočit a běží v pořádku.

Doporučení - ničím nevybíjet zcela baterii. Bohužel občas se mi v telefonu zasekne některá z aplikací a vybíjí baterii. Ráno se pak divím, že je telefon "mrtvý".
re: samovolné vypínání
Veronika (5.4.2011 20:48:56)
Baterka je vždy plně nabita, nebo jen lehce vybita... jde spíš o to, že na netu občas nestihne moje "asi moc rychlé pohyby prstem". Totéž je při navigaci, když ji zapnu, ještě nasměruju cestu, ale když se najde signál a začne navádět, tak stačí buď prudší pohyb nebo prostě nezvládne chod aplikace a zásek, černo a restart...
Re: Samovolné vypínání
Kropáček Filip (7.4.2011 15:39:38)
Dobrý den,

zkuste se poradit v servisu. My jsme se s tim nesetkali. Obecne lze ale ocekavat radu typu hardreset nebo jina ROM

S pozdravem
Kropáček Filip
www.SUNNYSOFT.cz
Re: Samovolné vypínání
Veronika (8.4.2011 17:56:57)
Mam nejnovější ROM a hardreset jsem samozřejmě zkoušela taky, ale nic nefunguje, telefon nemůžu plně používat jako na začátku :o( jakmile jsem na něj moc rychlá, okamžitě rezignuje... nebo když používám náročnější program na výkon, nezvládne to a než problémy nastaly, fungovalo vše bez problémů... takže mám sice telefon s navigací a přístupem k internetu, ale ani jedno nemůžu dostatečně používat, protože to ten telefon najednou nezvládá... :o(

Přejít na kartu produktu HTC HD2 Leo Cz

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.