Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 105572 zboží ve vlastních skladech
  • 11859 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

LG Optimus 2X P990 - černá: hdmi kabel

Přejít na kartu produktu LG Optimus 2X P990 - černá

hdmi kabel
Oldřich Bošek (30.3.2011 11:04:12)
Dobrý den,

vím, že uvádíte u kabelu "(micro HDMI-HDMI kabel: bohužel došlo k chybě ze strany dodavatele a kabel HDMI v balení chybí. Do 1.4.2011 vás budeme informovat o termínu dodání kabelu. Tento bude následně k vyzvednutí na pobočce nebo zaslán na vaši adresu)", jen se chci ujistit, zda to znamená, že kabel bude k vyzvednutí/zaslán poštou "bezplatně" (lépe řečeno je již cena zahrnuta v ceně telefonu)? Děkuji za odpověď.
Re: hdmi kabel
Kropáček Filip (31.3.2011 14:15:13)
Dobrý den,

obracejte se na mail objednavky@sunnysoft.cz

Bude vam pak doposlan doporucenym dopisem zdarma. Plati pro vsechny objednavky prijate do 29.3.2011 do 17:00

edit: k nam by mely dorazit snad jiz behem zitrka

S pozdravem
Kropáček Filip
www.SUNNYSOFT.cz
Kropáček Filip (1.4.2011 10:15:44)
Dobrý den,

po tomto datu jsme jiz neuvadeli, ze kabel je soucasti.

Vice info na objednavky@sunnysoft.cz

S pozdravem
Kropáček Filip
www.SUNNYSOFT.cz
Oldřich Bošek (31.3.2011 22:46:32)
Děkuji za odpověď, jen příliš nerozumím tomu "Plati pro vsechny objednavky prijate do 29.3.2011 do 17:00", moji objednávku jsem uskutečnil 29.3.2011 v 21:27 hod., tak se tedy nechám překvapit, zda něco dorazí.

Jinak pro ostatní: telefon mi již za první den 2x zamrzl a řešilo to až vyndání baterie (nic experimentálního jsem neinstaloval); občas se mi zdá, že se systém na chvíli "kousne" a mimo jiné mi svítí v dolním levém roku při černém pozadí jeden pixel bíle, jen se mi nechce hned dávat telefon zpátky.
Nedoma Michael (1.4.2011 19:23:21)
Dobrý den,

po tomto datu jsme již neuváděli, že kabel je součástí
...

S pozdravem
Nedoma Michael
www.SUNNYSOFT.cz
Oldřich Bošek (1.4.2011 18:14:04)
Musím tedy říci, že jsem tímto Vaším přístupem dost zklamaný, rozdělovat na hodiny to, kdo kabel ještě dostane a kdo ne, když mám od Vás telefon ze stejné várky i dne jako ostatní. Sami uvádíte, že došlo k chybě u dodavatele a kabel v dodávce chybí, ne že neměl být jeho součástí. Silně tedy uvažuji, že Vám telefon vrátím a klidně si ho za pár dní koupím u konkurence. Jsem opravdu zklamán.
Oldřich Bošek (1.4.2011 21:17:24)
Jak jsem již psal výše, sami jste v popisku uváděli "že došlo k chybě u dodavatele a kabel v dodávce chybí", tzn. pokud něco chybí, mělo to tam být a ne, že nemělo být součástí. Opravdu nekontroluji Váš web každou hodinu, abych postřehl rozdíl, zda v balení kabel je nebo není v 17:00 hod. a v 21:00 hod. tam již není (můžete si samozřejmě myslet, že je to má chyba, i když jste celou dobu předtím uváděli kabel jako součást balení).
Neviděl jsem zdě žádné upozornění, krom již výše mnou citovaného. No nedá se nic dělat, možná, že se Vám tento Váš postup zdá být v pořádku, bohužel mě ne (myslím si, že by bylo alespoň fér poslat kabel všem těm, kteří si ho zakoupili/objednali dříve/v první den, kdy jste telefon začali prodávat a nebyl kolem toho zmatek) a proto pro příště vyhledám jiného prodejce i když jsem u Vás nakupoval rád (a ne jen jednou, začal jsem již HTC Herem v době jeho uvedení na trh), máte slušné ceny i ostatní služby.

Přejít na kartu produktu LG Optimus 2X P990 - černá

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.