Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 105910 zboží ve vlastních skladech
  • 11868 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

LG Optimus 2X P990 - černá: HTC nebo LG

Přejít na kartu produktu LG Optimus 2X P990 - černá

HTC nebo LG
Choze (31.3.2011 21:08:02)
Dobry den

Prosim o radu, nemohu se rozhodnout mezi
LG Optimus 2X black
a
HTC Incredible S

Potrebuji to predevsim pro praci,internet,poznamky,synchronizace s Office a pripojeni na RDP

Dekuji moc
Re: HTC nebo LG
Honza (1.4.2011 0:39:26)
Jsem ho dnes vratil a jsem na zpet u HTC, mel jsem Desire HD, dnes jsem koupil Desire S a zatim je to super. Kazdy preferuje neco jineho, ja jsem zviklej na HTC, ale kvuli parametrum jsem chtel LG, ale po jedne noci pouzivani jsem na to nemel nervy, HTC jsem koupil a za pul hodky vsechno nastavene a funkcni. Me jde hlavne o gps, maily, kalendar a nastaveni techto veci a to ma HTC mnohem lepe zmaknute.
rulda (31.3.2011 21:54:31)
lg2x vydrzi dele....htc foti do fialova a nataci 720p video v 10 FPS
Kardzi (1.4.2011 7:47:48)
Toje trochu podivné ne?? Dejme tomu, že někdo proda desire HD a koupí si novinku LG 2X..Ale nespokojenost???v čem byl problém???Proč DesireS a ne zpět k HD...Desire HD je lepší ne????Není to krok zpět??
Mira (2.4.2011 21:03:17)
Já jsem ho vyměnil za HTC desire a jsem fakt překvapenej a spokojenej. LG se tohle fakt povedlo a dvoujádro má fakt smysl. Rohodoval jsem se jeste na koupi Desire HD, ale nějak mě nezaujal HW a ten odpadávající spodní kryt mě opravdu nepřesvědčil.
Honza (2.4.2011 1:18:52)
tak LG me nevyhovovalo z nejakych duvodu, ktere jsem psal. A desire s má těměř stejnou vybavu jak hd, ma lepsi procesor, jedine co je horsi je uhlopricka a fotak a to me ani nevadi, jde me hlavne o rychlost, praci s maily a komunikaci, desire s ma novy android. takze tak a celkove me lepe padne do ruky. Lg jsem chtel vyzkouset, ale proste me neoslovilo.

Přejít na kartu produktu LG Optimus 2X P990 - černá

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.