Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 105821 zboží ve vlastních skladech
  • 11866 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

LG Optimus 2X P990 - černá: Spokojenost

Přejít na kartu produktu LG Optimus 2X P990 - černá

Spokojenost
vojta (1.4.2011 8:10:22)
Tak už ho mám taky doma.doprava a vše ostatní v pořádku,jak už to u sunnysoftu bývá,akorát mě mrzí že součástí balení není HDMI kabel.včera jsem ho sháněl a nikde ve městě neměli..Jinak telefon je o něco větší,než jsem čekal,okolo displeje je celkem dost volného místa,ale zase se skvěle drží a ovládá.rychlost taky super.,baterii jsem zatím moc netestoval protože si s telefonem pořád hraju,tak výdrž při běžném používání zatím nevím.Displej je pěkný,není to sice IP4 ale je určitě lepší než na HTCčkách.Kdybych se měl rozhodnout znovu,neměnil bych.
Re: Spokojenost
vojta (1.4.2011 10:54:33)
na základě čeho mi ho pošle?je to automaticky,nebo se musím někde připomenout?
rulda (1.4.2011 10:11:53)
hdmi ti posle sunnysoft
Nedoma Michael (1.4.2011 18:16:07)
Dobrý den,

micro HDMI nabízíme jako doporučené příslušenství v sekci "Příslušenství"
http://www.sunnysoft.cz/zbozi/104PVR-030/kabel-micro-hdmi-na-hdmi-fullhd-1080p-pozlacene-kontakty-1-5m.html

či pokud již máte HDMI male-male, stačí redukce na micro HDMI http://www.sunnysoft.cz/zbozi/104PVR-031/adapter-micro-hdmi-m-na-hdmi-f.html
...

S pozdravem
Nedoma Michael
www.SUNNYSOFT.cz
Kropáček Filip (5.4.2011 16:53:10)
Dobrý den,

Jelikož byl tento kabel uveden v obsahu balení v období předprodeje do zahájení prodeje dne 29.3.2001, dohodli jsme se společně s dodavatelem vyřešit vzniklou situaci takto. Zákazníci, kteří si u nás telefon objednali či zakoupili do 31.3.2011 včetně, dostanou od nás kabel microHDMI-HDMI zdarma. Zákazníkům, kteří si nechali na základě internetové objednávky LG Optimus 2X zaslat, bude zaslán kabel na stejnou dodací adresu. Zákazníkům, kteří si zakoupili kabel na jedné z našich kamenných prodejen bude kabel vydán zdarma proti faktuře na telefon LG Optimus 2X. Předpokládaný termín dodání kabelu je 15.4.2011.

S pozdravem
Kropáček Filip
www.SUNNYSOFT.cz

Přejít na kartu produktu LG Optimus 2X P990 - černá

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.