Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 104559 zboží ve vlastních skladech
  • 11853 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

LG Optimus 2X P990 - černá: Elita

Přejít na kartu produktu LG Optimus 2X P990 - černá

Elita
Body_Link (1.4.2011 14:18:39)
Foun jedním slove krása. nikdy jsem LG mobil neměl, jsem 12 let odchovaný na nokii. Jenže po tom co nokie začala vydávat teď za paskvily dokonce nokia E7 "novinka" má pořád to samé trapné rozličení displeje a stojí 15000!!!! jsem nokii opustil a připadám si jako bych se posunul fakt bezesrandy o roky dopředu. Rychlost, krása mobilu, dílenské zpracování nic nevrže ani se neprohýbá, jemnost a úžasná kvalita displeje, funkce a naterka.... Když to srovnám se symbianem jak se ho lidi zastávají (osobně se mi sekal jako všem co ho mají) tak i když tohle je první mobil od LG jako takový nestačím se divit. Android vůbec není složitý, běžný krásný uživatelský systém, jednoduchý na pochopení, dokonce jsem hledal něco co by jako mělo být to špatné na něm jak někteří píšou... Navíc na mobilu Sklo Gorila Glasss, zadní kryt jemně pogumovaný (nejde njen tak poškrábat posouváním po stole). Radost s tím pracovat. Fakt se povedl tomu se říká výrobek kterým se LG trefila přímo. Povedl se až moc.

Přejít na kartu produktu LG Optimus 2X P990 - černá

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.