Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 105615 zboží ve vlastních skladech
  • 11864 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

LG Optimus 2X P990 - černá: HDMI a Záruční list

Přejít na kartu produktu LG Optimus 2X P990 - černá

HDMI a Záruční list
Ivo Kubečka (1.4.2011 15:31:23)
Dobrý den, 29.3. jsem si u vás objednal tento telefon, vše je v maximalním pořádku. Chtěl jsem se zeptat jak tot tedy bude stim HDMI kabelem, na jednom diskuznim foru zabivající se android plaformou někdo psal že HDMI kabel dostane poze ten kdo si telefon objednal do 29.3., co je na tom pravdy?
A další otázku mám ohledně zaručního listu, ten jsem našel u manuálu, ale bohužel nebyl vyplněn. Tudíž se ptám zda-li je to v pořádku a kreklamaci mi stačí pouze doklad o koupi?
Předem děkuji za odpověď.
Re: HDMI a Záruční list
Ivo Kubečka (22.4.2011 22:36:23)
Dobrý den, tak jak to tedy vypadá stím HDMI kabelem, dnes je 21.4. a stále se nic neděje...
Michal (2.4.2011 11:51:32)
Radši mluvte o mobilu, proč koupit nebo proč nekoupit. :) jaký máte za ty krátký dny zkušenosti. :) pořád nevim jestli do něj mám jít nebo ne. :)
Kropáček Filip (5.4.2011 16:55:42)
Dobrý den,

Jelikož byl tento kabel uveden v obsahu balení v období předprodeje do zahájení prodeje dne 29.3.2001, dohodli jsme se společně s dodavatelem vyřešit vzniklou situaci takto. Zákazníci, kteří si u nás telefon objednali či zakoupili do 31.3.2011 včetně, dostanou od nás kabel microHDMI-HDMI zdarma. Zákazníkům, kteří si nechali na základě internetové objednávky LG Optimus 2X zaslat, bude zaslán kabel na stejnou dodací adresu. Zákazníkům, kteří si zakoupili kabel na jedné z našich kamenných prodejen bude kabel vydán zdarma proti faktuře na telefon LG Optimus 2X. Předpokládaný termín dodání kabelu je 15.4.2011.

K uplatnění záruky Vám stačí faktura, případně pokud chcete, zaruční list si můžete nechat potvrdit na nejbližší naší prodejně.

S pozdravem
Kropáček Filip
www.SUNNYSOFT.cz
Kropáček Filip (26.4.2011 15:32:28)
Dobrý den,

mame to uvedene v popisu, termin se bohuzel posunul.

S pozdravem
Kropáček Filip
www.SUNNYSOFT.cz

Přejít na kartu produktu LG Optimus 2X P990 - černá

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.