Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 103823 zboží ve vlastních skladech
  • 11854 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

LG Optimus 2X P990 - černá: re: hdmi kabel

Přejít na kartu produktu LG Optimus 2X P990 - černá

re: hdmi kabel
blyjycy smajlyk (1.4.2011 23:02:05)
"Jak jsem již psal výše, sami jste v popisku uváděli "že došlo k chybě u dodavatele a kabel v dodávce chybí", tzn. pokud něco chybí, mělo to tam být a ne, že nemělo být součástí. Opravdu nekontroluji Váš web každou hodinu, abych postřehl rozdíl, zda v balení kabel je nebo není v 17:00 hod. a v 21:00 hod. tam již není (můžete si samozřejmě myslet, že je to má chyba, i když jste celou dobu předtím uváděli kabel jako součást balení).
Neviděl jsem zdě žádné upozornění, krom již výše mnou citovaného. No nedá se nic dělat, možná, že se Vám tento Váš postup zdá být v pořádku, bohužel mě ne (myslím si, že by bylo alespoň fér poslat kabel všem těm, kteří si ho zakoupili/objednali dříve/v první den, kdy jste telefon začali prodávat a nebyl kolem toho zmatek) a proto pro příště vyhledám jiného prodejce i když jsem u Vás nakupoval rád (a ne jen jednou, začal jsem již HTC Herem v době jeho uvedení na trh), máte slušné ceny i ostatní služby.". Do diskusi nereaguji, ale toto mi nedalo. U sunysoftu nakupuju jiz mnoho let. A az na jednu vyjimku (kuryr se udajne nedozvonil) s nimi nemam ani jeden problem. Kdyz jsme resil reklamaci, opravili mi to do tydne.
Ty sice nekontrolujes web kazdou hodinu, ale snad umis cist a vis co jsi objednal a kdy. A sam si protirecis, kdyz rikas ze "abych postřehl rozdíl, zda v balení kabel je nebo není" - jak tedy vis ze mel byt v baleni? Precetl jsis to a jen lzes. To ze ty jsi necetl co je napsano neni jejich problem, jen tvuj. soucasi baleni uz neni psan miniHDMI kabel a tedy ty nemas co pozadovat. To bys stejne mohl pozadovat k tomu 32GB kartu a to jen proto ze jsis TY myslel ze je v baleni. Jsi proste typicky cesky podvodnicek, nic vic.Kabel rikali ze dodaji vsem, kdo si to objednali predtim. Protoze ti si to kupovali s popisem ze kabel je a musi tedy podle zakona byt. Jinak by to bylo klamani zakaznika!! Koupil jsis to predtim??
Priste si tedy kupuj kde chces ale nikoho to tu nezajima. Ja taky nevypravim co sem mel k veceri. Ale kdyz si predstavim ze ja jsem prodavac a ty mas byt muj zakaznik, radsi bych ti nic neprodal.Nestal bych o tebe a myslim ze zadny prodavac nestoji. Ani jako o cloveka. Zlast kdyz takhle demonstrativne pises a dupes.
A nic tam nechybi. To jen LG dava u nas navic jako bonus, nikde jinde.
Re: re: hdmi kabel
Oldřich Bošek (2.4.2011 10:53:51)
Pokud by to bylo od začátku jasně dané, tak bych vůbec nic neřešil a koupil kabel společně s telefonem, spíš mi šlo o princip. Pokud jste z Prahy nebo Brna, tak Vás to vyjde na 200,-Kč, ale já bohužel nejsem. Takže to znamená, dát cca něco málo přes 100,-Kč za poštovné, když chci kabel za 200,-Kč. No nebudeme to dál řešit, já jsem si ten kabel taky už objednal.
Michal (2.4.2011 11:52:32)
Radši mluvte o mobilu, proč koupit nebo proč nekoupit. :) jaký máte za ty krátký dny zkušenosti. :) pořád nevim jestli do něj mám jít nebo ne. :)
Pavel Ryba (2.4.2011 10:49:00)
Já nevím, proč to řešíte - kablík stojí cca 200,- CZK. Což je ve srovnání s cenou ceny LG pakatel... Už mám objednáno a NEŘEŠÍM :)
Kropáček Filip (5.4.2011 16:56:40)
Dobrý den,

Jelikož byl tento kabel uveden v obsahu balení v období předprodeje do zahájení prodeje dne 29.3.2001, dohodli jsme se společně s dodavatelem vyřešit vzniklou situaci takto. Zákazníci, kteří si u nás telefon objednali či zakoupili do 31.3.2011 včetně, dostanou od nás kabel microHDMI-HDMI zdarma. Zákazníkům, kteří si nechali na základě internetové objednávky LG Optimus 2X zaslat, bude zaslán kabel na stejnou dodací adresu. Zákazníkům, kteří si zakoupili kabel na jedné z našich kamenných prodejen bude kabel vydán zdarma proti faktuře na telefon LG Optimus 2X. Předpokládaný termín dodání kabelu je 15.4.2011.

S pozdravem
Kropáček Filip
www.SUNNYSOFT.cz
Oldřich Bošek (2.4.2011 9:05:18)
Nevím, proč mi tykáte a ještě se nedokážete ani podepsat. V diskuzi píšu slušně, takže to samé bych očekával i od Vás. Samozřejmě, že telefon zde na stránkách sleduji již poměrně dlouhou dobu a i v den uvedení telefonu do prodeje jsem ji sledoval, proto jsem věděl, že kabel tam být má. Bohužel, jak jsem již psal, nenapadlo mě zkontrolovat po 17:00 hodině, že se změnil obsah balení, to by ostatně asi nenapadlo téměř nikoho. Sám mi řekněte, jestli by jste si znovu zkontroloval všechny popisky u zboží, které si odpoledne vyhlédnete a večer objednáte? ... Myslím, že ne. Jak jsem již dále několikrát napsal, sám Sunnysoft uváděl, "že došlo k chybě u dodavatele a kabel v dodávce chybí", nevím jak Vám, ale mě pokud něco chybí, tak mi to říká, že to tam "mělo být", později, když jsem se o kabel začal zajímat, tak mi bylo sděleno, že bude zdarma dodán těm, kteří si jej objednali 29.3. do 17:00 hod., co předtím nebylo a mne to prostě přijde nefér. Nevím proč tady tvrdíte, že lžu, pokud bych lhal, tak bych to zde určitě nepsal a toho podvodníčka si také nechte od cesty, pokud bych chtěl, tak telefon můžu kdykoliv vrátit, koupil jsem jej přes internet (řádně zaplatit dobírku), takže mám nárok na jeho vrácení dle zákona, což ale dělat nebudu (maximálně ho u Sunnysoftu vyměním za nový, jelikož mám v dolním levém roku jeden pixel vadný). Příště si jen vyberu jiného prodejce, to snad ještě můžu.

Přejít na kartu produktu LG Optimus 2X P990 - černá

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.