Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
100
  • 20 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 731 výdejních míst
  • 107698 zboží ve vlastních skladech
  • 13472 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací


Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -


Model:
- vyberte -


Přidat
banner

BravoCase outdoorové hliníkové vodotěsné pouzdro na iPhone 5/5s: Kvalita

Přejít na kartu produktu BravoCase outdoorové hliníkové vodotěsné pouzdro na iPhone 5/5s

Kvalita
Mirek (12.6.2014 9:38:02)
Dobrý den,
včera jsem instaloval Bravo Case z Vašeho obchodu. Jsem z něj mírně v rozpacích ve smyslu kvality zpracování. Kryt čočky foťáku a blesku, stejně tak jako "průhled" na logo Apple jsou zakydané od lepidla, bohužel je to vidět i na fotkách pořízených z tohoto pouzdra. Od lepidla jsou i některé další části krytu.

K funkčnosti bych ještě vytkl:

- zhoršený příjem signálu (všeho druhu), zejména LTE spadne na 3G, někdy se odváží i na EDGE
- zhoršená kvalita hovoru, membrána krytu reproduktoru nepříjemně rezonuje, stejně tak je o dost kvalitně slabší hovor přes hlasitý reproduktor
- tlačítko home jde jen velmi ztěžka zmáčkout rychle 2x za sebou. Na folii přes čtečku otisku zůstává otisk z předchozího odemykání, odemyká se tedy prakticky okamžitě po aktivaci home tlačítka (což není až takový problém pro někoho, kdo si tolik nezakládá na bezpečnosti)
- folie displeje je složena ze dvou vrstev, mezi nimiž jsou prachová smítka a jiný bordel, kvůli kterému bych normální folii bez milosti strhnul
- těsnění zevnitř krytu v oblasti fotoaparátu, shrnuté a ledabyle přilepené nakřivo
- mizerná kvalita šroubků, jsou fakt jak z bláta, proto je v balení 7 náhradních
- elox je velmi povrchový, vlastně si nejsem jistý, že je to elox a ne barva. Dva dny nošení v měkké kapse a některé hrany už prosvítají stříbrně

Pouzdro jinak budí dojem, že by se do něj voda opravdu dostat neměla, na zem bych si klidně dovolil ho upustit a písek nemá šanci. Bohužel ochrana displeje dodávanou folií je prakticky nulová. Samotná folie bude velmi rychle poškrábaná. I za cenu výše zmíněných nedostatků si myslím, že je to jedno z těch lepších pouzder. Měl jsem možnost porovnat s Lunar Taktik a tam je ale zpracování někde úplně jinde, je jednoduché, jen o něco větší, nemusíte s displeje sundavat svojí folii + je ještě krytá plexisklem samotného pouzdra.

Dotaz na Sunnysoft - jak řešíte ta zakydaná sklíčka? Lze se toho nějak zbavit v domácích podmínkách?

Díky
Mirek
Re: Kvalita
Kropáček Filip (16.6.2014 9:39:11)
Dobrý den,

zatim jsme se nesetkali s pripadem, ze by pouzdro bylo zaspinene od lepidla. Vymenime Vam ho za nove, zastavte se prosim na prodejne, nebo nam ho zaslete. Vymenu provedeme obratem.

S pozdravem
Kropáček Filip
www.SUNNYSOFT.cz
Re: Kvalita
Mirek (1.7.2014 10:30:01)
Dobrý den pane Kropáčku,
obávám se, že po 14 denní dovolené v podmínkách, pro které měl být tento kryt jako stvořený, nebudu chtít nový, ale budu požadovat zpět peníze. A to z důvodu, že tento kryt absolutně nesplňuje téměř nic z jeho popisu.

Vzhledem k tomu, že už jsem celkem "vychladl", to napíšu sem i pro ostatní a velmi zkráceně.

Jak jsem již psal - zhoršený příjem signálu - v ČR se bohužel mimo Prahu a okolí, nebo ve větší vzdálenosti od vysílače stává nulovým. Jedná se i o BT, WiFi i GPS, kdy GPS vypadává i na volném prostranství. Což je třeba v Albánii životně důležitý "detail". Díky tomu telefon stále "vyhledává" signál a vybijí baterku tak rychle, že jí "motozásuvka" nestíhá dobíjet, přitom se nepříjemně zahřívá, až se přehřeje a vypne.

V hlučnějším prostředí je prakticky nemožné si zavolat, protože kvůli rezonující membráně krytu ani jedna strana nic neslyší.. pokud se podaří zachytit signál.

Zbytek je již popsán v předchozím příspěvku beze změny. Tedy krom toho, že po jízdě v dešti, cca 500 km, kdy byl telefon v kompletně UZAVŘENÉM! pouzdru vystaven stříkající vodě, byl po otevření pouzdra uplně vyplavený, i když těsnění sedělo, jak mělo. Voda navzlínala dovnitř pod krytem čočky foťáku.

Voda naštěstí protekla jen do jednoho krytu. Druhý telefon v témže krytu nebyl vodě vůbec vystaven, jinak se ovšem chová úplně stejně

Přejít na kartu produktu BravoCase outdoorové hliníkové vodotěsné pouzdro na iPhone 5/5s

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.