Povánoční výprodej, slevy až 60%!

Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
99
  • 20 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 1107 výdejních míst
  • 105856 zboží ve vlastních skladech
  • 13177 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
MOJE ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací


Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -


Model:
- vyberte -


Přidat
Katalog produktů

HTC Touch Diamond 2 Cz: Malé, ale významné bolesti

Přejít na kartu produktu HTC Touch Diamond 2 Cz

Malé, ale významné bolesti
JKO (17.1.2010 13:56:29)
Bohužel jako laický uživatel docházím po delším používání HTC Touch Diamond 2 k závěru,že na tomto PDáčku velmi vadí více \"drobných\" nedostatků: 1)nemožnost otočit do horizontálu displej při Wordu, Excelu, při původním WM kalendáři (Touch-Flow kalendář je příliš zjednodušený) apod. 2)nedostupost standardní operace copy-paste pro přenos mezi různými aplikacemi(to snad patří k základní výbavě každého operačního systému, ne?), 3)chybí rozlišení mezi výběrem položky v seznamu (\"zezelenání\" s možností např. zobrazení záhlaví položky nebo její vymazání apod.) a jejím otevřením - dotekem dochází ihned k otevření (např.číslo z historie volání lze asi dodatečně přenést do kontaktů jen po zavolání a típnutí hovoru); jeden by čekal, že třeba jedním klepnutím by se položka označila, dvojitým poklepáním otevřela, 4) Při použití poznámky během hovoru s nahráváním se zaznamenává pouze můj hlas (to zpravidla tak moc nepotřebuji), ale hlas druhé strany prakticky nikoli (pouze akusticky přes mikrofon, slabě a skoro nesrozumitelně), 5) k ostření fotoaparátu (pomalému, několik sec.) dochází až po stlačení spouště, takže nelze ovlivnit okamžik snímku - neexistuje standardní funkce \"namáčknutí\" spouště, 6)a možná nejdůležitější: nelze se asi snadno přepnout mezi Touch-flow interfacem a normálním rozhraním Win.Mobile (tak, aby bylo možné plnohodnotně využívat standardní prostředky Win.M.). Pokud prosím víte o uživatelsky snadném a spolehlivém řešení aspoň jedné z uvedených bolestí, prosím upozorněte. Děkuji.
Re: Malé, ale významné bolesti
Vaclav Vaněk (19.1.2010 9:50:39)
Nechápu Vaše otázky - internet je plný informací, stačí zadat klíčová slova např. do Googlu. 1) existují aplikace, které obrazovku umějí otáčet (např.Gsensor) 2)kopírování - vkládání samozřejmě funguje ( jen nesmíte zavírat zdrojový soubor ) 3)práce s kontakty v historii volání je snadno dostupná přes symbol napravo od čísla, co se podívat do manuálu? 4) nahrávání hovoru řeší různé aplikace - stačí hledat - všiml jste si vůbec, že máte telefon s operačním systémem? Představte si, že do něho jdou \"instalovat programy\". 5) vy snad máte úplně jiný telefon - zaostření proběhne po tapnutí na display téměř okamžitě a po zmáčnutí spouště je prodleva nepatrná 6) nechápu váš dotaz k přepínání mezi TF3D a standartním Windows, ale lze tak poměrně snadno v nastavení systému a mimochodem, využívat \"standardní prostředky Win.M\" můžete snadno přes tlačítko Start. Pro laiky je nejlepší začít tim, že si přečtou manuál a podívají se po diskuzních forech na netu ( je jich opravdu dost ).
Re: Malé, ale významné bolesti
JKO (19.1.2010 22:04:26)
K první odezvě: Děkuji za rady i za názor. Vím sice, že mám telefon s operačním systémem, ale bohužel nemám dost času, abych hledal na internetu a testoval úpravy i svou trpělivost. Možná naivně si myslím, že PDA má být již od výrobce vybaven tak, aby sloužil svému účelu, tj. plně fungoval bez takovýchto úprav a to způsobem uživatelsky příjemným, tedy s intuitivním ovládáním bez opakovaného hledání v manuálu. Váš názor ovšem respektuji - představuje jiný pohled na tato zařízení; něco z něj se možná i pokusím využít - děkuji.
Re: Malé, ale významné bolesti
Václav Vaněk (20.1.2010 16:34:43)
Je mi Vás tak trochu líto. Jako většina laických uživatelů PDA ( myslím tím veškerou výpočetní a informační techniku, protože PDA je v podtatě malé PC ) trpíte mylným dojmem, že není potřeba žádných znalostí ( natož se podívat do manuálu ). Je to mylný dojem a chtěl bych Vás s tímto přístupem vidět u stolní PC. Nechápu proč si tedy nekoupíte tzv.\"hloupý telefon\". Nabídka je více než bohatá a funkčně jsou velmi vyspělé, potom nemusíte vůbec řešit to co Vás tak trápí u tohoto výborného PDA.
Re: Malé, ale významné bolesti
asimov (20.5.2010 7:57:55)
Nevím jaký máte telefon v ruce, ale klasická funkce copy/paste zde samozrejme funguje skoro vsude. Stačí přidržet stylus nebo prst na obrazovce a počkat na vyskočení menu s těmito funkcemi. Nekoupil jste si hit od Nokie co umí milion smajlíků, ale smart mobil. Použijte manuál..
Re: Malé, ale významné bolesti
Kropáček Filip (24.5.2010 15:34:45)
Dobrý den, jen potvrdím že to opravdu jde.

Přejít na kartu produktu HTC Touch Diamond 2 Cz

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.