Povánoční výprodej, slevy až 60%!

Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
99
  • 20 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 1099 výdejních míst
  • 106215 zboží ve vlastních skladech
  • 13178 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
MOJE ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací


Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -


Model:
- vyberte -


Přidat
Katalog produktů

LG Optimus 2X P990 - černá: Postřehy po 4 dnech

Přejít na kartu produktu LG Optimus 2X P990 - černá

Postřehy po 4 dnech
Body_Link (4.4.2011 10:10:56)
Nebavte se o hovnech jen se zasírá diskuze. Dávajte sem raději zkušenosti, vlastní postřehy to myslím každý kdo tu přijde ocení daleko víc. Mobil mám 4 dny doma a nemůžu se na něj vynadívat je luxusně provedený, zadní kryt je jemně potažený gumou aby neklouzal a nebyl hned dosškrábaný od posouvání po stole. Displej náááádhera radost na něm pracovat, rychlost taky neuvěřitelná a to i přesto že současná verze 2.2 zatím 2 jádro nepodporuje. Přesto je vidět, že si android tak tychlého procesoru a celkového výkonu mobilu užívá. Disegn mobilu je úchvatný alespoň pro mě. Sklo je po stranách jemně zakulaceno a ztrácí se v tom stříbrném rámečku. Celkově je strašně pěkně barevně slazen. Repráčky NEJSOU OPAKUJI NEJSOU stereo jak se na všech možných recenzícjh píše a říká!!!! Ten na pravo je repráček a ten nalevo je mikrofon. Jen vypadají oba stejně (je to takový menší klam :-) Kvalita hovoru je na velmi dobré úrovni. Kovový pásek na zadním krytu má funkci i takovou, kdy ve spojení s čočkou fotoaparátu je telefon tam nějak podepřen, nedzvednut a tedy přímo čočka a sklíčko nejezdí po stole. Výhoda je i v tom, že když poškrábete zadní sklíčko "objektivu" nemusíte mít starosti. Je totiž součástí zadního krytu. Velmi dobře vyřešené!!!!! Vyměníte zadní kryt a tím pádem se mění i sklíčko! Jen musíte dávat bacha ať při zavírání krytu tam nemáte prach ale to není problém. Plocha je malá takže v pohodě. Displej a sklíčko gorila glass je nádhera. Folii tam nemám je to poměrně zbytečné pokud na telefon dáváte bacha a nosíte ho v pouzdře. Jinak to že je sklíčko gorila glass a né jako nokie které to tvrdí a přitom jej žádná nemá je zde: http://www.corninggorillaglass.com/#featured-products takže i když nokie mají také sklíčka tak jen pár výrobců a jejich mobilů gorila glass používá a Optimus 2X je mezi šťastnými :-) Osobně bych ho koupil znova hned okamžitě bez rozmyslu. Je to super mobil jen baterka bohužel nevydrží víc jak 1 den a při neustálém mačkání a zkoušení jako u mě ani 1 den. Výhoda je nabíjení přes USB takže kdykoli zapojíte u PC a už nabíjíte. Jen nabíjení z USB je pomaljší. Nabíječka to má komplet od vybití za cca 2 - 2,5h. Rádio má bohužel menší hlasitost, ale přehrávač a všechna ostatní média už řvou pěkně nahlas. Zvuk je taky poměrně kvalitní, má i eqalizer,ale bohužel přednastavený. Ovšem těch přednastavených modelů je tolik,že si každý vybere a to jsem osobně dost náročný z nokie. Ten Eq na nokiich byl možná jedina výhoda že se dal nastavit sámostatně.Ale to může být v další verzi androidu už vyřešeno taky. Je to jen o SW. Mobil skvělý, za ty peníze krása v porovnání s tím co nabízí třeba Nokia e7 za 15 tisíc! Velké rozlišení tohoto Optimusu navíc mobil předurčuje pro luxusní večerní čtení na internetu nebo jako já koukám po nocích na youtube atd atd. Za ty peníze dnes těžko najdete něco výkonnějšího a lepšího.
Re: Postřehy po 4 dnech
RV (4.4.2011 18:41:22)
Moc děkuju za subjektivní dojmy, to je přesně to, co jsem chtěl vědět ;-)
měl bych ještě pár dotazů, tak kdo má zkušenosti, dejte pls info :

-Jak je na tom e-mail klient ? (připojení na seznam.cz potažmo podpora pop3 a imap funguje dobře ????) ,

-Synchronizace s outlookem v PC (kontakty, kalendář, úkoly . . . )

-Jaká je v telefonu klávesnice a podporuje českou diakritiku a jestli ano, jak se zadávají tyto znaky ???

Moc děkuji za odpovědi
Re: Postřehy po 4 dnech
Pavel Ryba (8.4.2011 11:24:18)
telefon mi již týden běží v pohodě se sync GMAIL (maily) a Exchange (mail,kalendář, kontakty).
Ukoly nevyužívám, ale myslím, že obecně jsou tasks syncrhonizovat pouze lokálně (LG aplikace se chová podobně jako MS active sync) :)

Klávesnice LG je docela v pohodě, ale já si nainstaloval (Android market zdarma) "AnySoftKeyboard", která umí plně diakritiku a další užitečné funkce...

Přejít na kartu produktu LG Optimus 2X P990 - černá

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.