Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
99
  • 20 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 731 výdejních míst
  • 116945 zboží ve vlastních skladech
  • 13244 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
MOJE ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací


Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -


Model:
- vyberte -


Přidat
banner

Zjednodušte si práciNewsletter se vám nezobrazuje správně? Klikněte zde.
Mobilní obchodnice radí:
 
„Zjednodušte si práci!“

Sílu firemního ERP a CRM systému můžete využívat úplně kdekoliv - na schůzce u zákazníka i mezi regály ve skladu. Díky Sunnysoft mAgent máte ve svém mobilním telefonu dostupná všechna data, se kterými potřebujete pracovat. Stejně tak firma má okamžitý přehled o obchodech realizovaných v terénu.

To je konec papírových objednávek, zbytečné práce a duplicitních záznamů v několika databázích - mAgent vše sjednotí a napřímo propojí s účetním systémem.

Sunnysoft mAgent je ověřené a hotové řešení, na které se spoléhá celá řada významných společností. Je pro něj typická snadná a intuitivní obsluha, prokazatelné zvýšení produktivity zaměstnanců a zlepšení péče o toho nejdůležitějšího: o zákazníka.

Sběr objednávek - Merchandizing - Prodej z vozu
 
Distribuce kosmetikymAgent a ETRA
Produkty francouzské Laboratoire Dermatologique BIODERMA jsou vyvíjené v úzké spolupráci s předními dermatology a renomovanými výzkumnými centry - mobilní řešení firma volila se stejnou pečlivostí.
O akurátní dodávky v Česku a na Slovensku se stará Sunnysoft mAgent.
Společnost ETRA Obchodní s.r.o. – výhradní distributor značky Henkel v ČR (Persil, Perwol, Rex, Silan, Pur), vybavila svůj obchodní tým řešením Sunnysoft mAgent. Obchodníci tak mají veškeré potřebné informace z firemního systému ABRA dostupné kdykoliv a odkudkoliv.
Zjistěte, co všechno mAgent ulehčí vám: Příklady použití.
 
Domluvte si schůzku s naším konzultantem
Rádi byste zjistili, jak může mAgent nebo některé z novinek prospět právě Vaší firmě? Kontaktujte svého obchodníka nebo Emmu Polanski na emma.polanski@sunnysoft.cz.


 
Sunnysoft mAgent nyní také pro notebook
Mobilita je pro nás téma číslo jedna. Nezapomínáme však ani na pohodlí a posloucháme přání svých zákazníků. Připravili jsme paralelní variantu Sunnysoft mAgent určenou pro notebooky i netbooky. Kontaktujte naše obchodníky a domluvte si prezentaci nového řešení.
 
Zkušební verze zdarma
Nic nenahradí vlastní zkušenost. Přesvědčte se sami a vyzkoušejte 30denní demoverzi dostupnou na www.mAgent.cz

 
mAgent + AndroidmAgent + Web
Operační systém společnosti Google se stane dalším působištěm mobilního řešení mAgent. Zásadním způsobem se tak rozšíří množství využitelných zařízení - kupkříkladu i o velmi populární, a k práci v terénu ideální, tablety.Online verze dostupná odkudkoliv - z internetového prohlížeče stolního počítače, z kterékoliv Nokie, Apple iPhone nebo iPad.
Máte zájem o dokonalý přístup k informacím z firemního ERP?
Kontaktujte nás.
 
 
Ferrero, 12 let s mAgentem
Ferrero Česká je distributorem známých a kvalitních cukrovinek. Sunnysoft mAgent je ve společnosti nasazen již od roku 1999. O čtyři roky později došlo k rozšíření o modul pro merchandising, brzy poté mAgent používalo na 80 zaměstnanců Ferrara.
V roce 2009 spolupráci posouváme dál a řešení přechází do podoby kompletního outsourcingu, včetně správy PDA a dedikované linky technické podpory.
Nyní Sunnysoft mAgent používá více než 130 obchodníků a merchandizerů v České republice i na Slovenku.


 
Našimi partnery jsou přední dodavatelé ERP systémů.
Asseco Solutions (Helios), Stormware (Pohoda), Breaker Software (Cézar), ABRA, SAP a 20 dalších. Sunnysoft mAgent je hotové řešení - bez problému se napojí i na váš firemní systém.

 
Kompaktní terminál Motorola ES400Čeština pro Motorolu ES400
Novinka od amerického výrobce: odolný terminál se čtečkou čárových kódů, který neudělá ostudu v kapse u obleku, ani ve stylové kabelce. Zařízení jsme podrobili důkladnému testování v terénu a můžeme ho doporučit pro jakkoliv náročné nasazení.
Pro bližší informace a nabídky nás neváhejte kontaktovat.
Sunnysoft je světovým lídrem na poli jazykových lokalizací pro Windows Mobile.
Pro Motorolu ES400 připravujeme plnou českou lokalizaci InterWrite Pro. Dostupná bude během března.
 
Tato zpráva byla odeslána na adresu: __EMAIL__

Tato nabídka je rozesílána registrovaným zákazníkům Sunnysoft.cz. Pokud si nepřejete dostávat e-mailové nabídky, klikněte prosím na nastavení zasílání novinek

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.