Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
99
  • 20 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 731 výdejních míst
  • 113472 zboží ve vlastních skladech
  • 13366 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
MOJE ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací


Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -


Model:
- vyberte -


Přidat
banner

mAgent PF2012 :: Zvyšte počet objednávekNewsletter se vám nezobrazuje správně? Klikněte zde.
Bohatě objednávek a loajální zákazníky v této sezónně
 
a v celém roce 2012
Vám z celého srdce přeje mobilní obchodnice
Doplňte si Vaši firmu o software pro
+ Ambulantní prodej
+ Merchandising
+ Objednávky
+ Mobilní CRM nebo
+ Servisní techniky,
zvedněte efektivitu, výkon a přehled o další důležité oblasti vaší firmy rovnou o několik tříd. Jak? Využijte osvědčený systém Sunnysoft mAgent. Rok 2012 bude Váš.
 
Transferové objednávky do ESA LogistikaKdyž Vánoce, tak s knihou od Albatrosu
Systém pro merchandising a obchodní zástupce Sunnysoft mAgent je nově napojen na velkoobchod FMCG společnosti ESA Logistika. Můstek tak umožňuje merchandiserům odesílat transferové objednávky. Tím zvyšuje rychlost a efektivitu dodacího procesu. Využívají to například firmy Procter & Gamble nebo Reckitt Benckiser.Společnost Albatros Media a.s., přišla před Vánocemi s požadavkem na levné a rychlé nasazení systému, jeho cílem bylo zrychlit objednávání zboží v předvánoční sezóně. Zadání jsme ke spokojenosti zákazníka splnili a obchodní tým tak mohl ve velmi krátké době začít využívat výhody čárového kódu a systému mAgent, i když zatím jen základní funkcionalitu a bez napojení na IS firmy.
 
Zkušební verze zdarma
Nic nenahradí vlastní zkušenost. Přesvědčte se sami a vyzkoušejte 30denní demoverzi dostupnou na www.mAgent.cz
 
Uspěli jsme v ConmetalluPlánování okruhů, ambulantní prodej,
Conmetall je velkoobchodní společnost se zaměřením na dílnu, stavbu, zahradu a sanitární techniku s celoevropským působením. V říjnu začal tým obchodníků využívat informační systém pro merchandising a obchodní zástupce Sunnysoft mAgent. Vedení si pochvaluje přehled o výkonech členů týmu a obchodníci znalost stavu skladů a úsporu času.objednávky, sklady, pohledávky. To vše a další jednoduše a přímo u zákazníka nově pomáhá řešit mAgent Business ve firmě J&B UNIQUE, s.r.o. Mobilní systém integrovaný s IS Pohoda tak pomáhá společnosti, která se na Slovensku specializuje na pronájem nápojových automatů a prodej nápojů s přidanou hodnotou.
 
Domluvte si schůzku s naším konzultantem
Máte-li zájem zjistit, jak může mAgent nebo některá z novinek prospět právě Vaší firmě, kontaktujte svého obchodníka nebo Emmu Polanski na emma.polanski@sunnysoft.cz.
 
Sunnysoft mAgent nyní také pro tablety
Mobilita je pro nás téma číslo jedna. Nezapomínáme však ani na pohodlí a posloucháme přání svých zákazníků. Připravili jsme paralelní variantu Sunnysoft mAgent určenou pro tablety, netbooky a notebooky. Kontaktujte naše konzultanty, rádi s vámi proberou naše zkušenosti s návratností a přínosy nového řešení.
 
Našimi partnery jsou přední dodavatelé ERP systémů
Asseco Solutions (Helios), Stormware (Pohoda), Cígler Software (Money), Breaker Software (Cézar), ABRA, SAP a 20 dalších. Sunnysoft mAgent je hotové řešení - bez problému se napojí i na váš firemní systém.
 
Kompaktní terminál Motorola ES400Čeština pro EDA Motorola ES400
Novinka od amerického výrobce: odolný terminál se čtečkou čárových kódů, který neudělá ostudu v kapse u obleku, ani ve stylové kabelce. Zařízení jsme podrobili důkladnému testování v terénu a můžeme ho doporučit pro jakkoliv náročné nasazení.
Pro bližší informace a nabídky nás neváhejte kontaktovat.
Pro mobilní terminál Motorolu ES400 jsme připravili českou jazykovou lokalizaci. Produkt vychází z jazykových lokalizací InterWrite Pro a umožňuje volitelnou plnou lokalizaci systému do českého jazyka a psaní českých znaků na softwarové klávesnici. Pokud máte zájem o nabídku nebo vyzkoušení, neváhejte prosím kontaktovat pana D. Gobina.
 
Tato zpráva byla odeslána na adresu: __EMAIL__

Tato nabídka je rozesílána registrovaným zákazníkům Sunnysoft.cz. Pokud si nepřejete dostávat e-mailové nabídky, klikněte prosím na odhlášení / nastavení zasílání novinek

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.