Výprodej, slevy až 60%!
Katalog produktů

RoadEyes recONE kamera do autaPřidat k porovnání, porovnat (0)
Navrženo ve Francii

Výrobek byl vyvinut ve Francii a vyznačuje se vynikající kvalitou a spolehlivostí.

√ Oficiální česká distribuce
√ Záruka 24 měsíců
√ Bezproblémový servis v ČR
√ Všechny výhody

Prodej ukončen - zboží již nelze objednat.

Zboží se již neprodává. Prosíme, vyberte si podobné zboží nebo se poraďte o náhradě vyplněním on-line formuláře. Také vám rádi poradíme na e-mailu objednavky@sunnysoft.cz a telefonu.
Přidat k porovnání, porovnat (0)

Typ příslušenství

Fotopříslušenství Kamery

Průměrné hodnocení:

3.5

Hodnotilo 2 uživatelů

5
(1)
4
(0)
3
(0)
2
(1)
1
(0)
50%
zákazníků doporučuje
30+
zákazníků již zakoupilo
1
uživatelských recenzí »
Objednací kód: PRI-001
EAN: 3700736200268
Produktové číslo: recone
Společnost RoadEyes byla založena v roce 2011 ve Francii s velmi složitým, ale za to důležitým cílem: zlepšit bezpečnostní situaci na silnicích.

Kompaktní kamera do auta s funkcemi jako žádná jiná

Zařízení recONE je jedinečná kamera do auta, která může být použita hned dvěma způsoby. První možností je zařízení použít jako hlavní kameru za čelním sklem. Díky tomu můžete nahrávat nádherná panoramata z pohledu cestujících vozu nebo kameru použít jako černou skříňku. V případě, že vlastníte jinou kameru připojitelnou k aplikaci RoadEyes můžete zařízení použít pro natáčení všeho, co se odehrává za vámi. Aplikace pak dokáže složit pohled z obou kamer RoadEyes do obrazu v obrazu.Rozšířené možnosti

Kamera nejen dokáže natáčet vše, co se děje před čelním sklem, ale i zvládat pokročilejší funkce, které ocení každý, kdo toto zařízení bude používat každý den. V každé kameře RoadEyes je umístěn akcelerometr, který automaticky zapne zálohování záznamu po 10 sekund při jakékoli prudké změně rychlosti: kritickémbrzdění nebo kolize

Automatické nahrávání
Kamera se zapne okamžitě po nastartování motoru, díky tomu se nemůže stát, že by jste ji zapomněli zapnout. Samozřejmostí je též automatický přepis nejstarších záznamů.
Cestování s ostatními řidiči
Již nikdy nebudete na cestě sami. Pokud zrovna projíždíte nádhernou krajinou, pak můžete jednoduše sdílet vaše záběry s komunitou RoadEyes přímo z vašeho telefonu.
Pohled vzad
Připojte kameru recONE do vaší sestavy Road-Eyes v automobilu a můžete sledovat vše, co se děje za vámi. V aplikaci můžete přepínat mezi oběma kamerami.


Cestujte očima ostatních řidičů v komunitě

Aplikace pro iOS nebo Android umožňuje sdílet vaše cesty s přáteli na sociálních sítích nebo rovnou s komunitou RoadEyes. Díky tomu můžete i vy objevovat nádherná místa, silnice a dech beroucí sestřihy z pohledu řidiče.Aplikace a další funkce

Aplikace pro smartphone nepropojuje jen celou komunitu řidičů, ale je přes ní možné kameru nastavovat, sledovat současný obraz nebo nahrané záznamy. Živý obraz z jednotlivých kamer můžete přepínat jedním klepnutím na obrazovku. K dispozici je pohled z přední kamery, ze zadní kamery nebo pohled z přední kamery v rohu doplněný pohledem ze zadní kamery. Zaznamenaná videa lze jednoduše editovat a stříhat pro okamžité sdílení.

 

Vlastnosti:

 • Rozměry: 95×33×43 mm
 • Hmotnost: 70 g
 • Objektiv: 150° širokoúhlý, světelnost: f/2
 • Rozlišení videa: 1080p 30fps, 720p 30fps
 • Rozlišení obrázků: 2 MPx
 • Provozní teploty: –20°C – 70°C
 • Doba záznamu: 120 minut Full HD na 8 GB kartu
 • Připojení: 2,4 GHz Wi-Fi
 • Gyroskop, akcelerometr, mikrofon

Kompatibilita:

 • iOS: iPhone 4S a novější, iPad Mini, iPad 3. generace a novější
 • Android: Zařízení s Android 4.0 a novější
Zajímá vás něco, co jste v popisu nenašli? Zeptejte se v diskusi.

Zde vám přinášíme recenze našich zákazníků, které mohou být prospěšné při vašem rozhodování.


16.12.2016
Petr D.

Moje hodnocení je spíše negativní z několika důvodů. Hlavním je to, že výrobce popisuje popisuje kameru velmi marketingově, ale ty nejpodstatnější informace zamlčuje. Chtěl jsem si koupit 2 kamery tohoto typu recONE, abych si jednu dal dozadu a měl obě napojené do aplikace v mobilu (najednou). Při detailním studiu veškerých dokumentů ještě před nákupem (a to i anglických na webu výrobce) jsem se dozvěděl, že zadní kameru lze připojit pouze k "original RoadEyes setup" a že "(*works only with selected cameras)", ale absolutně NIKDE nebyl publikován nějaký seznam těch "selected cameras". Ale aplikace se jmenuje RoadEyes, takže jsem předpokládal, že právě toto je ten "original RoadEyes setup". Dotazy jsem položil i do diskuse na tomto webu, ale nikdo se nenamáhal reagovat. Tak jsem v dobré (a evidentně naivní) víře koupil kamery 2 recONE a dlouho se je pokoušel přimět ke spolupráci. A dokonce i jejich vlastní aplikace dovolí instalovat recONE jako přední kameru a pak nabídne k této přední kameře instalovat zadní kameru stejného typu. Jenže od tohoto okamžiku přední kamera zmizí a v aplikaci je už vidět jen ta zadní kamera. (Aplikace ani neumí odebírat kamery, takže po každé chybě je třeba aplikaci nuceně zastavit a vymazat pomocí OS její data, popřípadě odinstalovat a zase nainstalovat). Na problém jsem se dotázal na supportu výrobce a tam mi odpověděli, že přece NORMÁLNÍ, že tato recONE zadní kamera musí být napojena na recSMART přední kameru, aby to fungovalo. Takže debil jsem asi já, když jsem to z jejich skvělých marketingových keců nepochopil. Tedy nezbývá, než mít každou kameru v jiném autě vpředu, ale to jsem si mohl koupit kameru z čínského eshopu za polovinu. Takže jsem celkově zklamán....

 • Funguje s aplikací v mobilu přes wifi.
 • Obraz celkem dobrý, ale takový pěkný, jako na propagačních ukázkách na webu výrobce, zase není (zejména večerní záběry jsou slabší)
 • Po přilepení na sklo nelze už sundat, na toto jsem se ptal v dotazech v tomto eshopu, ale ani po několika dnech mi nikdo neodpověděl.
 • Polohu nelze přesně nastavit, lze jen otáčet kamerou podle osy válečku v pevně daných krocích
 • Dvě kamery tohoto typu nefungují jako přední za zadní v jedné aplikaci, výrobce to nemá uvedeno v dokumentaci
 • Idiotské marketingové balení, které plýtvá prostorem, plastem a vaším časem a energií, když se snažíte přijít na to, jak se to vlastně rozbaluje.
 • Nemá v sobě žádnou baterii ani kondenzátor, takže zaznamenává pouze při zapnutém napájení
Mechanicky detail
Petr Daniel (28. 11. 2016, 12:43)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda lze kameru snadno z držáku vyjmout, např. v zemi, kde jsou kamery zakázány (údajně snad Rakousko).
Dále bych se chtěl ujistit, že pokud bych si koupil 2 ks (jednu i dozadu) budou spolu spolupracovat (z firemních letáků to až tak jasně nevyplývá).
Děkuji.

Vložit dotaz do diskuse

Doplňte prosím chybějící slovo v písničce: Skákal přes oves, přes zelenou louku.
Odesláním příspěvku souhlasíte s pravidly diskuse.

Pravidla diskuse:

Prosíme, pište příspěvky k tématu, aby byla diskuze přínosná ostatním. Diskuse je moderovaná - provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek redakčně zkrátit, přesunout do jiné diskuse a nevhodný příspěvek smazat. Nevhodnými jsou především protizákonné, vulgární, tématicky nebo jinak nežádoucí příspěvky.

 • recONE

 • Napájecí kabel (3,5 m)

 • Napájecí adaptér s jedním USB portem

 • Fixační držák


S výběrem správného produktu Vám poradí ?

Obchodníci na telefonu

Naši obchodníci Vám rádi poradí každý všední den od 8 do 18 hodin na níže uvedeném telefonu nebo emailu.

...
Petra Seifertová
Jakub Nemčok

Obchodníci Sunnysoftu Vám pomohou na e-mailu objednavky@sunnysoft.cz

... nebo využijte náš on-line formulář

Popis a specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Aktuální skladová dostupnost ukazuje online počet volných kusů na prodejách a našich skladech. Datum odeslání zboží které není skladem vám sdělíme po přijetí objednávky. V ceně zboží již byly započteny poplatky na likvidaci elektroodpadu dle zákona č. 185/2001 Sb. a poplatky za autorské odměny dle vyhlášky č. 488/2006 a č. 408/2008 Sb. v platném znění, pokud se tyto na výrobek vztahují. Zde odeslané objednávky s vyzvednutím na prodejně Sunnysoft mají garantovánu zvýhodněnou internetovou cenu.

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.