Výprodej, slevy až 60%!
Katalog produktů

Fólie Brando zrcadlová - Nokia 5230Přidat k porovnání, porovnat (0)
√ Oficiální česká distribuce
√ Záruka 24 měsíců
√ Bezproblémový servis v ČR
√ Všechny výhody

Prodej ukončen - zboží již nelze objednat.

Zboží se již neprodává. Prosíme, vyberte si podobné zboží nebo se poraďte o náhradě vyplněním on-line formuláře. Také vám rádi poradíme na e-mailu objednavky@sunnysoft.cz a telefonu.
Přidat k porovnání, porovnat (0)

Konstrukce, materiál a barva

Tvrzené sklo ?

Tvrzené sklo

Tvrzené sklo je v současnosti nejlepší materiál pro ochranu displeje mobilů a tabletů. Oproti umělohmotné fólii má výhodu v menší tloušťce (0,2-0,3 mm) a vyšší tvrdosti. Má také vynikající optické vlastnosti, ale je dražší.

?

Objednací kód: PBA-1161
Produktové číslo: SMISP005100
Brando je značka vyzkoušeného mobilního příslušenství. V široké nabídce příslušenství Brando jsou zastoupeny i mnoho let na českém trhu prověřené ochranné fólie na displej Brando.

Ochranná zrcadlová fólie Brando pro Nokia 5230. Díky ní váš displej funguje jako zrcátko a přitom je chráněn proti poškrábání. Když je obrazovka přístroje vypnutá, fólie funguje jako zrcátko. Pokud je váš telefon zapnutý, váš displej je standartně zobrazen a stále je chráněn ochranou fólií.

Fólie nepoužívá žádné lepidlo ani jiný adhesivní prostředek, proto se dá případně odstranit bez jakýchkoli stop. Pro její sejmutí je nejvhodnější do rohu na fólii nalepit malý kousek izolepy, pomocí které lze lehce celou fólii sloupnout. Pozor, není vhodné fólii podebírat ostrým předmětem, například nožem, hrozí poškození jak zařízení tak samotné fólie.

Fólie pro ochranu displeje kapesního počítače, mobilního telefonu nebo jiného mobilního přístroje.

  • Když je displej vypnut, funguje jako zrcátko a ochranná fólie.
  • Když je displej zapnut, funguje jako ochranná fólie.

Vlastnosti fólie:

  • Funguje jako zrcátko
  • vysoká odolnost proti poškrábání
  • snadná manipulace – „už žádné bublinky“
  • omyvatelnost
  • prachotěsnost

Návod na použití fólie: Na jedné straně odstraníme spodní krycí fólii, která Mirror Screen Guarder chrání zespoda. Fólii jemně umístíme touto hranou na displej tak, aby nikde nepřečnívala nebo nezanechávala mezery. Jednoduše ji necháme přilnout k displeji, zatímco zvolna odsraňujeme spodní fólii. Pokud se vytvoří nějaké vzduchové bubliny, vytlačíme je k nejbližšímu okraji. Na závěr odstraníme vrchní krycí fólii. V případě nepovedeného pokusu je možné fólii lehce sundat a zkusit to znovu.

Zajímá vás něco, co jste v popisu nenašli? Zeptejte se v diskusi.

Kompatibilní zařízení:
Nokia
průhlednost
murpa (9. 4. 2011, 09:51)
Chci se zeptat, jak tato fólie mění optické vlastnosti displeje. U antireflexní píšete, že je mírně zhoršuje ... je to u této fólie (díky "zrcadlové" vrstvě) ještě horší? Nechá se průhlednost nějak vyjádřit (např. procenty) ... nebo je třeba možné někde vidět vlastnosti v reálu (např. u vás na prodejně)?
Děkuji!
Re: průhlednost
Kropáček Filip (11. 4. 2011, 14:36)
Dobrý den,

je to spis stylova folie nez folie pro kazdodenni uzivani. Pruhlednost displeje se zhorsi, v procentech nedovedu odhadnout.

S pozdravem
Kropáček Filip
www.SUNNYSOFT.cz

Vložit dotaz do diskuse

Doplňte prosím chybějící slovo v písničce: Skákal přes oves, přes zelenou louku.
Odesláním příspěvku souhlasíte s pravidly diskuse.

Pravidla diskuse:

Prosíme, pište příspěvky k tématu, aby byla diskuze přínosná ostatním. Diskuse je moderovaná - provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek redakčně zkrátit, přesunout do jiné diskuse a nevhodný příspěvek smazat. Nevhodnými jsou především protizákonné, vulgární, tématicky nebo jinak nežádoucí příspěvky.

Doporučené příslušenství vhodné pro Nokia 5230

S výběrem správného produktu Vám poradí ?

Obchodníci na telefonu

Naši obchodníci Vám rádi poradí každý všední den od 8 do 18 hodin na níže uvedeném telefonu nebo emailu.

...
Petra Seifertová
Jakub Nemčok

Obchodníci Sunnysoftu Vám pomohou na e-mailu objednavky@sunnysoft.cz

... nebo využijte náš on-line formulář

Popis a specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Aktuální skladová dostupnost ukazuje online počet volných kusů na prodejách a našich skladech. Datum odeslání zboží které není skladem vám sdělíme po přijetí objednávky. V ceně zboží již byly započteny poplatky na likvidaci elektroodpadu dle zákona č. 185/2001 Sb. a poplatky za autorské odměny dle vyhlášky č. 488/2006 a č. 408/2008 Sb. v platném znění, pokud se tyto na výrobek vztahují. Zde odeslané objednávky s vyzvednutím na prodejně Sunnysoft mají garantovánu zvýhodněnou internetovou cenu.

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.