Výprodej, slevy až 60%!
Katalog produktů

Instalace TomTom Navigátor 7 pro HTC Touch Diamond 2Přidat k porovnání, porovnat (0)
√ Oficiální česká distribuce
√ Záruka 24 měsíců
√ Bezproblémový servis v ČR
√ Všechny výhody

Prodej ukončen - zboží již nelze objednat.

Zboží se již neprodává. Prosíme, vyberte si podobné zboží nebo se poraďte o náhradě vyplněním on-line formuláře. Také vám rádi poradíme na e-mailu objednavky@sunnysoft.cz a telefonu.
Objednací kód: SSU-047
Sunnysoft je tradiční český specializovaný prodejce a distributor s nejširší nabídkou příslušenství pro chytré telefony od roku 1997. Pod vlastní značkou zákazníci nakupují vybrané ověřené příslušenství k mobilním telefonům.

TomTom navigátorem 7 získáte ve vašem PDA nejnovější SW a mapy, stejné, které jsou k dispozici v posledních modelech jednoúčelových navigací TomTom. Stejně jako u jednoúčelových navigací TomTom, získáte nyní s Navigátorem 7, kromě nejnovějších map ve verzi 8.xx, také nové funkce. Mezi ně například patří MapShare po stahování a sdílení aktuálních změn v mapě zdarma, či funkce Pomoc pro nalezení nejbližší pomoci ve vašem okolí.

TomTom Navigátor 7 + nákup a instalace mapy pro HTC touch Diamond 2 zahrnuje instalaci navigačního SW TomTom navigátor 7 + nákup a instalaci Vámi zvolené mapy do komunikátoru HTC touch Diamond.

Tato služba je poskytována pouze pro komunikátory HTC Touch Diamond, HTC Touch PRO, HTC Cruise NEW, HTC Touch Diamond 2, HTC touch PRO 2 a jejich brandované verze operátorů: MDA Compact IV, MDA vario IV,Vodafone HTC Touch Diamond, Vodafone HTC Touch Pro, O2 XDA Diamond a O2 XDA Diamond Pro atd. Pro ostatní WM zařízení není tato služba zatím dostupná!

Nevyhovují vám již přes dva roky staré mapy předchozí verze Navigátoru 6? Máte problémy s platbou kartou v Eurech? Jste firma a potřebujete nákup na fakturu? Máte problém se stažením velkého objemu dat? Nevíte si rady s instalací nové mapy? Pokud máte s jedním nebo více výše popsaných případů problém, rádi Vám jej pomůžeme vyřešit.


Služba je poskytována běžně do dvou pracovních dnů (platí pro jeden model zařízení) na všech našich prodejnách. Po domluvě s prodejnou je možné provéct instalaci ten samý den.


Pro provedení této služby budeme potřebovat fyzicky vaše zařízení. U současných map TomTom není již k dispozici žádný aktivační kod a zařízení musí být během procesu instalace připojené k počítači.

Služba zahrnuje:

  • Instalaci navigačního software TomTom navigátor 7
  • Nákup elektronické licence mapy u společnosti TomTom (dle vašeho výběru)
  • Instalaci a zprovoznění zakoupené mapy
  • Na vaši žádost vám zaktualizujeme vaši mapu nejaktuálnějšími změnami pomocí funkce MapShare

K ceně služby je zapotřebí připočítat cenu vlastní mapy. Ceny a verze map, zjistíte na stránkách společnosti TomTom. Ceny map se mění podle pohybu kurzu Eura. Přesnou cenu mapy se dozvíte při podání objednávky. Zde jsou uvedeny příklady nejprodávanějších verzí map:

  • Středná a západní Evropa ….. cca 2600 bez DPH
  • Střední a východní Evropa …....cca 2100 bez DPH
  • Západní Evropa ……………………cca 2100 bez DPH
  • Východní Evropa …………………cca 1300 bez DPH

Poznámka: pro TomTom Navigátor 7 není dostupná služba updatu map na 1 rok.

Zajímá vás něco, co jste v popisu nenašli? Zeptejte se v diskusi.

Kompatibilní zařízení:
HTC

Vložit dotaz do diskuse

Doplňte prosím chybějící slovo v písničce: Skákal přes oves, přes zelenou louku.
Odesláním příspěvku souhlasíte s pravidly diskuse.

Pravidla diskuse:

Prosíme, pište příspěvky k tématu, aby byla diskuze přínosná ostatním. Diskuse je moderovaná - provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek redakčně zkrátit, přesunout do jiné diskuse a nevhodný příspěvek smazat. Nevhodnými jsou především protizákonné, vulgární, tématicky nebo jinak nežádoucí příspěvky.

S výběrem správného produktu Vám poradí právě teď ?

Obchodníci na telefonu

Naši obchodníci Vám rádi poradí každý všední den od 8 do 18 hodin na níže uvedeném telefonu nebo emailu.

...
Petra Seifertová
Jakub Nemčok

Obchodníci Sunnysoftu Vám pomohou na telefonním čísle 222 998 222 nebo na e-mailu objednavky@sunnysoft.cz

... nebo využijte náš on-line formulář

Popis a specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Aktuální skladová dostupnost ukazuje online počet volných kusů na prodejách a našich skladech. Datum odeslání zboží které není skladem vám sdělíme po přijetí objednávky. V ceně zboží již byly započteny poplatky na likvidaci elektroodpadu dle zákona č. 185/2001 Sb. a poplatky za autorské odměny dle vyhlášky č. 488/2006 a č. 408/2008 Sb. v platném znění, pokud se tyto na výrobek vztahují. Zde odeslané objednávky s vyzvednutím na prodejně Sunnysoft mají garantovánu zvýhodněnou internetovou cenu.

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.