Povánoční výprodej, slevy až 60%!

Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
99
 • 20 let na trhu
 • 80 000 zákazníků ročně
 • spolehlivá a rychlá doprava
 • 4 vlastní prodejny
 • 1107 výdejních míst
 • 105898 zboží ve vlastních skladech
 • 13177 zařízení a příslušenství
 • ryze česká firma
 • rozumíme našemu zboží
 • rádi Vám poradíme
MOJE ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací


Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -


Model:
- vyberte -


Přidat
Katalog produktů

Garmin nüvi 255WT + Lifetime kupon - předváděcí zařízeníPřidat k porovnání, porovnat (0)
√ Zařízení je určeno pro Českou republiku.
√ Záruka 24 měsíců
√ Bezproblémový servis v ČR
√ Všechny výhody

Prodej ukončen - zboží již nelze objednat.

Zboží se již neprodává. Prosíme, vyberte si podobné zboží nebo se poraďte o náhradě vyplněním on-line formuláře. Také vám rádi poradíme na e-mailu objednavky@sunnysoft.cz a telefonu.
Přidat k porovnání, porovnat (0)
Typ navigace ?

Typ navigace

Turistické navigace mívají pěší mapové podklady a podporu geocachingu. Příjímače jsou externí GPS přijímače s Bluetooth nebo USB připojením. Některé podporují záznam prošlé trasy. Navigace na motorku jsou robustnější, vodotěsné s masivním držákem.

?
Seznam map států ?
Součástí navigace jsou aktualizace map ?

Součástí navigace jsou aktualizace map

Součástí balení je i poukaz na bezplatnou aktualizaci map.

?
Lze zakoupit další aktualizace map ?

Lze zakoupit další aktualizace map

Mapy v zařízení jsou aktuální v okamžiku prodeje. Pokud nejsou aktualizace v ceně zařízení, někteří výrobci umožňují aktualizace map přikoupit.

?
Formát paměťové karty ?

Formát paměťové karty

Podporované paměťové formáty. Do větších karet lze obvykle použít i malou kartu s použitím adaptéru, který je často součástí balení karty.

?
Úhlopříčka displeje ?
Rozlišení displeje ?

Rozlišení displeje

Rozlišení displeje určuje množství informací, které displej zobrazí. Rozlišení displeje nemusí být přímo závislé na úhlopříččce displeje.

?
Má držák ?

Má držák

Držák navigace slouží k uchycení přístroje ve vozidle, případně k jeho napájení.

?
Držák s nabíjením ?
Má hlasovou navigaci ?
Má TMC přijímač ?
Má asistenta řazení do pruhů ?

Má asistenta řazení do pruhů

Na víceproudé silnici s předstihem upozorní na zařazení do správného odbočovacího pruhu.

?
Má asistenta rychlosti ?

Má asistenta rychlosti

Upozorní na překročení max. povolené rychlosti.

?
Čipset GPS ?

Čipset GPS

Čipset GPS určuje parametry příjmu a spotřeby zařízení při zapnutém GPS příjmači.

?
Počet kanálů GPS ?
Velikost paměti ?

Velikost paměti

Paměť určená k ukládání dat. Pokud je zařízení vybaveno slotem pro paměťové karty, lze tuto paměť rozšířit.

?
Hmotnost ?

Hmotnost

Váha zařízení v provozním stavu (zařízení plus akumulátor).

?
Výdrž baterií ?

Výdrž baterií

Přibližná provozní doba na jedno nabití akumulátorů.

?
Má dotekový displej ?

Má dotekový displej

Rezistivní displej lze snadno ovládat stylusem i prstem. Kapacitní displej lze jednoduše ovládat prsty, pokud budete chtít použít stylus, je zapotřebí speciálně upravený pro kapacitní displeje.

?
Rozměr šířka ?

Rozměr šířka

Rozměr zleva doprava při čelním pohledu.

?
Rozměr výška ?

Rozměr výška

Rozměr shora dolů při čelním pohledu.

?
Rozměr hloubka ?

Rozměr hloubka

Rozměr zepředu dozadu (tloušťka) při čelním pohledu.

?
Má GSM online navigační služby ?
Má info o radarech ?
Barva ?

Barva

Barva udávaná výrobcem v označení zboží. V případě kombinace barev je to převažující barva.

?
Maximální velikost paměťové karty ?

Maximální velikost paměťové karty

Jakou největší paměťovou kartu lze u zařízení použít. S velkokapacitními kartami 32GB a výše nemusí být některá zařízení kompatibilní.

?
Objednací kód: ZGA-079-P
EAN: 7537590775948
Produktové číslo: 010-00718-11

Jedná se o předváděcí zařízení v pěkném stavu s plnou zárukou 24 měsíců. K zařízení je přiložen Lifetime kupon, který je již se zařízením registrován.


Pokud jste příznivci technických vymožeností, pokud Vám nastavení a ovládání libovolné elektroniky nedělá problém, pak už dále nečtěte. Navigace nüvi 255WT je určena pro ty, kteří chtějí jednoduchý a spolehlivý přístroj. Nüvi 255WT je jednoduchou navigací, která neobsahuje nadbytečné funkce. To, co jistě oceníte, je velice jednoduché ovládání a dostupná on-line nápověda přímo na jejím displeji.


Nyní ve výhodném setu s licenční kartou nüMaps Lifetime pro doživotní aktualizaci mapových podkladů.

Aktualizace jsou k dispozici v uživatelském účtu navigace ke stažení, nová verze mapy Evropy je k dispozici každého čtvrt roku po celou dobu životnosti navigačního přístroje. Pokud je průměrná životnost navigace cca 4 roky, znamená to že po celou dobu použití máte neustále k dispozici aktuální mapy (celkem 16 aktualizací). Pokud se po 4 letech navíc rozhodnete navigaci prodat, její cena bude vyšší díky aktuálním mapám.

POZOR – aktualizace se vztahuje pouze na mapy dodávané přímo výrobcem, nikoli na mapy doplňované dovozcem do ČR. Nevztahuje se tedy na Topo Czech, Atlas Czech atp., ale pouze na Garmin City Navigator.

POZOR – věnujte prosím pozornost tomu, že pokud je Lifetime kupon je již od dodavatele zaregistrován a je z něj setřena ochranná vrstva je uživatelské jméno a heslo do účtu MyGarmin vždy výrobní číslo zařízení, více informací na štítku nalepeném v balení.


Model nüvi 255WT je určen do automobilu (za tímto účelem je na microSD kartě předehraná silniční mapa ČR). Díky kompaktním rozměrům a dostatečné výdrži na baterie je ale použitelný i pro kratší výlety do přírody. Pro plnohodnotné využití navigace mimo automobil je v balení nüvi 255WT obsažena turistická mapa ČR, která obsahuje podrobné navigační mapy nejen s plným zákresem uliční a silniční sítě ČR, ale i s turistickými detaily mimo silniční síť, včetně barevně značených turistických tras a cyklotras.

Nüvi 255WT je navigací nejnižší cenové kategorie. Na rozdíl od svých (často dražších) konkurentů však používá vysoce jasný dotykový displej s velmi dobrou čitelností za slunečného počasí, u kterého oceníte jeho velikost. Navigace je pro větší přehlednost vybavena širokoúhlým displejem. V porovnání s dokonalejšími navigacemi řady Nüvi nemá nüvi 255WT nijak omezené navigační funkce a stejně jako ostatní navigace značky Garmin je kompatibilní s automobilovými, námořními, leteckými nebo turistickými mapami.

Displej nüvi 255WT má i přes relativně velký displej překvapivě malé rozměry, díky kterým se bez potíží vejde do kapsy saka nebo do dámské kabelky. Při nošení v kapse je možné uzamknout displej přístroje, aby nedošlo k náhodné změně nastavení nebo spuštění nechtěné funkce. Pro použití na kole nabo na motocyklu (pozor, nüvi 255WT není odolné vůči vodě a nárazům) je na dokoupení k dispozici řada speciálních stojánků.

Pro bezpečnější pohyb po silnicích obsahuje nüvi 255WT ve vnitřní paměti předehranou databázi policejních radarů, kamer, často měřených úseků a úseků s omezením rychlosti. Zdrojem dat je www.poi.cz, kde je k dispozici pravidelná aktualizace údajů samotnými uživateli.

nüvi 255WT jistě oceníte velice dobrou čitelnost údajů na navigačním displeji. Všechna zobrazená číselná data jsou dostatečně velká se snadnou čitelností během jízdy. V dolním řádku se zobrazuje čas příjezdu do cíle a aktuální rychlost. V levém horním rohu je zobrazena podoba následující křižovatky a směr jejího projetí, současně i zmenšující se vzdálenost k této křižovatce. Navigace nabízí 2D nebo 3D zobrazení mapy, během navigace se mapa s přiblížením ke křižovatce plynule zvětšuje, navigační informace (průjezdy přes křižovatky) jsou zobrazeny výraznou šipkou přímo v navigační mapě. Dále je na displeji informace o aktuální povolené rychlosti.

Přístroj se v automobilu upevňuje na čelní sklo nebo na palubní desku automobilu. V ceně je zahrnut lehký, elegantní stojánek (ne husí krk) s možností velice jednoduchého a pevného držení přístroje. Stojánek v automobilu umožňuje velice variabilní nastavení pozorovacího úhlu. V případě opuštění vozu je snadné demontovat samotnou navigaci nebo celý stojánek.

Ovládání, hlasová navigace a podrobná dokumentace jsou standardně k dispozici v českém jazyce.


Důležitá informace: pokud ještě naleznete v balení mapu Topo Czech 2, máte po zaregistrování mapy na webu Garmin.cz možnost stažení mapy Topo Czech 3 zdarma. Pozor – platí pouze pro mapy Topo Czech 2 registrované po 1.5.2009.


Zařízení je z oficiální distribuce pro Českou republiku. Vztahuje se na něj plnohodnotná záruka a podporou autorizovaného servisu v ČR.


Hlavní přednosti navigace Nüvi 255WT:

 • jasný širokoúhlý displej 16:9 s úhlopříčkou 11 cm
 • navigační mapy 40 zemí Evropy v ceně
 • Detaily o mapovém pokrytí mapy City Navigator NT 2010 včetně interaktivní mapy, na které si můžete ověřit pokrytí v konkrétním místě najdete zde
 • navíc v ceně uliční a turistická mapa ČR
 • velmi jednoduché ovládání
 • kompaktní rozměry, dostatečná výdrž na baterie
 • kompatibilita s automobilovými, turistickými, námořními nebo leteckými mapami
 • dostupná cena
 • RDS TMC přijímačem dopravních informací součástí balení
 • vylepšené uživatelské rozhraní během navigace
 • fotonavigace – po přiřazení souřadnic k fotografiím lze navigovat dle těchto fotografií

Každý vlastník navigace Garmin, který si zakoupil navigační přístroj Garmin po 17.srpnu 2008 má nárok na Záruku nejnovější mapy nüMaps po dobu 60 dní od prvního použití navigace. Podmínkou je registrace na http://my.garmin.com . Potom stačí navštívit následující odkaz a po zadání sériového čísla vám systém sám nabídne nejnovější mapu (pokud je k dispozici): https://my.garmin.com/maps/nuMaps.htm Záruka samozřejmě platí pouze pro mapy dodávané se zařízením přímo výrobcem (typicky City Navigator Europe), nikoli pro mapy dodávané dovozcem (typicky Topo Czech) a pouze pro řadu nüvi a zümo.


Vlastnosti modelu Nüvi 255WT:

 • interní flash paměť 2GB, možnost rozšíření o SD datové karty
 • barevný dotykový vysoce jasný TFT displej s matnou antireflexní vrstvou, rozměr 97× 57 mm, rozlišení 480×272 pixelů, možnost regulace jasu displeje
 • vestavěný LiIon akumulátor s výdrží až 4 hodiny provozu
 • extrémně citlivý GPS přijímač
 • průjezdní mapa Evropy, Afriky a Blízkého Východu, navigační mapy 40 zemí Evropy (mapy předehrané ve vnitřní paměti přístroje)
 • možnost uložení až 1000 vlastních bodů do mapy
 • k dispozici je 13 evropských jazyků včetně češtiny
 • Garmin Lock – možnost zabezpečení přístroje PIN kódem
 • navigační software i hlasový výstup v češtině
 • rozměry přístroje 122×74×20 mm
 • hmotnost 173 g

Obsah balení:

nüvi 255WT
karta s kódem pro službu Lifetime
přísavný stojánek na sklo
samolepící podložka pro upevnění přísavného stojánku na palubní desce
napájecí kabel do automobilu s TMC přijímačem
CD s mapami Atlas Czech a Topo Czech
český návod
Pozor – součástí dodávky již není paměťová karta

Vložit příspěvek do diskuse

Doplňte prosím chybějící slovo v písničce: Skákal přes oves, přes zelenou louku.
Odesláním příspěvku souhlasíte s pravidly diskuse.

Pravidla diskuse:

Prosíme, pište příspěvky k tématu, aby byla diskuze přínosná ostatním. Diskuse je moderovaná - provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek redakčně zkrátit, přesunout do jiné diskuse a nevhodný příspěvek smazat. Nevhodnými jsou především protizákonné, vulgární, tématicky nebo jinak nežádoucí příspěvky.

S výběrem správného produktu Vám poradí ?

Obchodníci na telefonu

Naši obchodníci Vám rádi poradí každý všední den od 8 do 18 hodin na níže uvedeném telefonu nebo emailu.

...
Petra Seifertová
Jakub Nemčok

Obchodníci Sunnysoftu Vám pomohou na e-mailu objednavky@sunnysoft.cz

... nebo využijte náš on-line formulář

Popis a specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Aktuální skladová dostupnost ukazuje online počet volných kusů na prodejách a našich skladech. Datum odeslání zboží které není skladem vám sdělíme po přijetí objednávky. V ceně zboží již byly započteny poplatky na likvidaci elektroodpadu dle zákona č. 185/2001 Sb. a poplatky za autorské odměny dle vyhlášky č. 488/2006 a č. 408/2008 Sb. v platném znění, pokud se tyto na výrobek vztahují. Zde odeslané objednávky s vyzvednutím na prodejně Sunnysoft mají garantovánu zvýhodněnou internetovou cenu.

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.