Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
100
 • 20 let na trhu
 • 80 000 zákazníků ročně
 • spolehlivá a rychlá doprava
 • 4 vlastní prodejny
 • 731 výdejních míst
 • 107893 zboží ve vlastních skladech
 • 13482 zařízení a příslušenství
 • ryze česká firma
 • rozumíme našemu zboží
 • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací


Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -


Model:
- vyberte -


Přidat
Přidat k porovnání, porovnat (0)
√ Zařízení je určeno pro Českou republiku.
√ Záruka 24 měsíců
√ Bezproblémový servis v ČR
√ Všechny výhody

Prodej ukončen - zboží již nelze objednat.

Zboží se již neprodává. Prosíme, vyberte si podobné zboží nebo se poraďte o náhradě vyplněním on-line formuláře. Také vám rádi poradíme na e-mailu objednavky@sunnysoft.cz a telefonu.
Přidat k porovnání, porovnat (0)
Typ navigace ?

Typ navigace

Turistické navigace mívají pěší mapové podklady a podporu geocachingu. Příjímače jsou externí GPS přijímače s Bluetooth nebo USB připojením. Některé podporují záznam prošlé trasy. Navigace na motorku jsou robustnější, vodotěsné s masivním držákem.

turistická
Seznam map států ČR
Součástí navigace jsou aktualizace map ?

Součástí navigace jsou aktualizace map

Součástí balení je i poukaz na bezplatnou aktualizaci map.

záruka nejnovější mapy
Lze zakoupit další aktualizace map ?

Lze zakoupit další aktualizace map

Mapy v zařízení jsou aktuální v okamžiku prodeje. Pokud nejsou aktualizace v ceně zařízení, někteří výrobci umožňují aktualizace map přikoupit.

Ano
Formát paměťové karty ?

Formát paměťové karty

Podporované paměťové formáty. Do větších karet lze obvykle použít i malou kartu s použitím adaptéru, který je často součástí balení karty.

microSD/microSDHC/microSDXC
Úhlopříčka displeje 2,6 "
Rozlišení displeje ?

Rozlišení displeje

Rozlišení displeje určuje množství informací, které displej zobrazí. Rozlišení displeje nemusí být přímo závislé na úhlopříččce displeje.

240x160
Má držák ?

Má držák

Držák navigace slouží k uchycení přístroje ve vozidle, případně k jeho napájení.

bez držáku
Držák s nabíjením ?
Má hlasovou navigaci Ne
Má TMC přijímač Ne
Má asistenta řazení do pruhů ?

Má asistenta řazení do pruhů

Na víceproudé silnici s předstihem upozorní na zařazení do správného odbočovacího pruhu.

Ne
Má asistenta rychlosti ?

Má asistenta rychlosti

Upozorní na překročení max. povolené rychlosti.

Ne
Čipset GPS ?

Čipset GPS

Čipset GPS určuje parametry příjmu a spotřeby zařízení při zapnutém GPS příjmači.

SiRF
Počet kanálů GPS 20
Velikost paměti ?

Velikost paměti

Paměť určená k ukládání dat. Pokud je zařízení vybaveno slotem pro paměťové karty, lze tuto paměť rozšířit.

1700 MB
Hmotnost ?

Hmotnost

Váha zařízení v provozním stavu (zařízení plus akumulátor).

218 g
Výdrž baterií ?

Výdrž baterií

Přibližná provozní doba na jedno nabití akumulátorů.

20 hod
Má dotekový displej ?

Má dotekový displej

Rezistivní displej lze snadno ovládat stylusem i prstem. Kapacitní displej lze jednoduše ovládat prsty, pokud budete chtít použít stylus, je zapotřebí speciálně upravený pro kapacitní displeje.

Ne
Rozměr šířka ?

Rozměr šířka

Rozměr zleva doprava při čelním pohledu.

66 mm
Rozměr výška ?

Rozměr výška

Rozměr shora dolů při čelním pohledu.

152 mm
Rozměr hloubka ?

Rozměr hloubka

Rozměr zepředu dozadu (tloušťka) při čelním pohledu.

30 mm
Má GSM online navigační služby Ne
Má info o radarech Ne
Barva ?

Barva

Barva udávaná výrobcem v označení zboží. V případě kombinace barev je to převažující barva.

?
Maximální velikost paměťové karty ?

Maximální velikost paměťové karty

Jakou největší paměťovou kartu lze u zařízení použít. S velkokapacitními kartami 32GB a výše nemusí být některá zařízení kompatibilní.

?
Objednací kód: ZGA-123
EAN: 753759100919
Produktové číslo: 010-00864-01

Důležitá informace:
Pokud zakoupíte produkt s mapou Topo Czech 3, máte po zaregistrování mapy na webu Garmin.cz možnost stažení mapy Topo Czech 2010 zdarma.
Pozor – platí pouze pro mapy Topo Czech 3 registrované po 1.6.2010.


Garmin GPSMAP 78s je odolný přenosný GPS navigační přístroj, který je využitelný pro outdoorové aktivity, zaměřování dat v terénu, vodní sporty a jachting.

Mezi největší přednosti modelu GPSMAP 78s patří úsporný barevný displej s vynikající čitelností na přímém slunci, napájení na 2 tužkové baterie, dlouhá výdrž baterií (až 20 hodin provozu), bohatá nabídka funkcí a široké možnosti uživatelského přizpůsobení přístroje. GPSMAP 78s je kombinací vysocecitlivé GPS navigace s barometrickým výškoměrem a 3-osým náměrovým elektromagnetickým kompasem. Barometrický výškoměr pomáhá oproti samostatným GPS přijímačům dosahovat vyšší přesnosti v určení výšky. Barometrický výškoměr je vybaven automatickou kalibrací na GPS výšku, aby nedocházelo k chybám v určení výšky vlivem kolísání barometrického tlaku. Kalibraci výškoměru je možné přepnout na automatický nebo ruční režim. Na displeji navigace je možné zobrazit výškový profil prošlé/projeté trasy nebo grafický vývoj barometrického tlaku na časové ose. Vestavěný 3-osý náměrový kompas dokáže orientovat kompas/mapu přístroje podle natočení přístroje, oproti běžné GPS navigaci se není pro správnou orientaci kompasu/mapy nutné pohybovat. Oproti starším 1-osým elektromagnetickým náměrovým kompasům není nutné 3-osý kompas držet pro správné určení směru v přesně vodorovné poloze.

Model GPSMAP 78s je vhodný pro zaměřování dat v terénu. Nabízí vysocecitlivý GPS přijímač, kompatibilitu se zpřesňujícím systémem WAAS/EGNOS, možnost průměrování zaměřované polohy a velké klávesy s možností ovládání i v rukavicích. Vyznavači outdoorových aktivit ocení vysokou odolnost přístroje jak proti vodě (norma IPX7 zaručuje odolnost proti ponoření do vody o hlubce 1 metr po dobu 30 minut), tak i proti vibracím (odolnost proti přetížení 6g). GPSMAP 78s umožňuje do paměti nahrát uliční, turistické, letecké nebo námořní mapy ve formátu Garmin MapSource nebo vlastní rasterové mapy připravené uživatelem (postup přípravy viz. http://mojemapy.garmin.cz). vestavěná bezdrátová technologie ANT+ umožňuje k přístroji připojit bezdrátová čidla (například hrudní pás pro snímání srdečního tepu) nebo přenášet v terénu bezdrátově data (body, trasy mezi kompatibilními GPS navigacemi (Colorado, Oregon, Dakota). Od ostatních outdoorových navigací se GPSMAP 78s liší sadou námořních funkcí. Pokud hledáte malý, přenosný přístroj na moře, je 78s jednou z nejlepších voleb. Pro využití na moři přístroj nabízí funkce: Muž přes palubu (pomocí stisku jednoho tlačítka), alarm na utržení kotvy, sériový datový výstup s možností připojení na autopilot, možnost propojení se sonarem, včetně možnosti nastavení alarmů na mělkou nebo hlubokou vodu, možnost datového propojení s VHF vysílačkou. Při využití na moři také oceníte, že GPSMAP 78s při pádu do vody zůstane plavat na hladině a neponoří se ke dnu.

GPSMAP 78s vychází z úspěšné řady přenosných navigací GPSMAP 76-série a GPSMAP 60-série. Oproti starší generaci navigací má navíc především bedrátový přenos dat pomocí technologie ANT+, podporu práce s rastrovými mapami, lepší grafické prostředí uživetelského menu a rozšířenou podporu pro hru Geocaching.com (možnost dohrání celého profilu keše ze stránek www.geocahing.com).

Pro použití na moři je GPSMAP 78s kompatibilní se námořními mapami edice BlueChart na CD nebo s novými mapami BlueChart G2 na předehraných SD/microSD datových kartách. Mapy BlueChart G2 předehrané na datových kartách je možné mapy zobrazit na PC pomocí programu Garmin HomePort.


Prozkoumej
GPSMAP 78s přichází s detailními mapami TOPO Czech 3. Přístroj je vodotěsný (IPX7) a plave na vodě, což je pro příznivce vodních sportů velmi praktické.

Zorientuj se
GPSMAP 78s má 3-osý elektronický kompas, který ukazuje směr i když stojíte. Barometrický výškoměr sleduje změny tlaku k určení vaší přesné nadmořské výšky a je vybaven funkcí vykreslení průběhu barometrického tlaku v průběhu času, který vám pomůže ohlídat změny počasí.

Sdílej bezdrátově
S GPSMAP 78s můžete sdílet vaše trasové body, trasy, cesty a geocaching bezdrátově s dalšími kompatibilními zařízeními uživatelů Garmin. Nyní můžete poslat polohu svého oblíbeného místa rybolovu, aby si ho mohl užít i váš přítel – jednoduše stiskněte tlačítko „Odeslat“ a vaše informace se převedou.

Udržuj stále přesnou pozici
S kvalitní anténou, která je velmi citlivá a díky sytému WAAS a HotFix®, určí GPSMAP 78s vaší pozici rychle a přesně a to i v hustém porostu, hlubokém kaňonu, v hlubokém lese nebo u vysokých budov. GPSMAP 78s vám pomůže najít cestu, když ji potřebujete nejvíce.

Přidej další mapy
Přidání dalších map od Garminu, ať už chcete detailní námořní, topografické nebo silniční mapy je velmi jednoduché, díky slotu na microSD jednoduše vložíte kartu s dostupnými mapami. Můžete pohodlně stáhnout Topo mapy, mapy BlueChart® g2 předinstalované na kartě pro navigaci na moři nebo mapy City Navigator NT® pro silniční navigaci. GPSMAP 78s také podporují BirdsEye™pro satelitní snímky.

Být připojen
Objevil jste zajímavé trasy a nyní se chcete na ně detailně podívat? Díky jednoduchému připojení k počítači a na internet můžete detailně sledovat a analyzovat vaše aktivity. Ty můžete sledovat pomocí Google Earth spolu s dalšími trasami od dalších uživatelů Garmin. Své zkušenosti a zážitky můžete také sdíle na Twitteru a Facebooku.

Najdi zábavu
GPSMAP 78s podporuje také geocaching GPX soubory pro stažení geocache a dalších informací přímo do vašeho přístroje. Tím, že se nejedná papírové mapy, pomáháte životnímu prostředí a máte přesnější informace. GPSMAP 78s ukládá a zobrazuje klíčové informace, včetně umístění, terénu, problémů, rad a popisů, což znamená ve výsledku znamená žádné ruční zadávání souřadnic. Stačí nahrát soubor GPX a můžete začít hned ,,lovit" cache. Tenký a lehký GPSMAP 78s je perfektním společníkem pro všechna vaše outdoorová dobrodružství.

Garmin GPSMAP 78s nabízí plně barevné mapy, odolnou konstrukci a vše co potřebuje správný námořník.

Mapy a paměť:

 • předinstalovaná základná mapa světa (satelitní snímky)
 • možnost dohrávání map edice City Navigator NT a BlueChart g2
 • waypointy: 2000
 • cesty:200
 • Track log / záznam trasy: 10.000 bodů/200 tras
 • vnitřní paměť 1,7GB
 • autorouting (automatický výpočet trasy) a tras. počítač
 • lovecký a rybářský kalendář
 • přílivy/odlivy
 • NMEA vstup/výstup
 • PC připojení USB
 • možnost použití paměťových karet (microSD)

Technické parametry:

 • displej s úhlopříčkou 2.6" palců (6.6 cm)
 • rozlišení 160×240 pixelů
 • vysocecitlivý GPS přijímač s možností připojení externí antény
 • voděodolný IPX7 ( Plave na hladině! )
 • navigační software v češtině
 • rozměry 6.6×15.2×3.0 cm
 • hmotnost 218 g

Obsah balení:

 • Přístroj GPSMAP 78s
 • Poutko na zápěstí
 • USB kabel
 • Mapy Topo Czech 3 na CD
 • Mapa Topo Czech 3 přednahraná na paměťové kartě
 • Registrační kód map
 • Návod

Upozornění: Rozdíly mezi mapou Topo Czech 3 a Topo Czech 3 PRO zjistíte nejlépe v recenzi na www.navigovat.cz. Hlavním rozdílem je měřítko, u Topo Czech 3 najdete mapu v měřítku 1:25.000 a u Topo Czech 3 PRO mapu v měřítku 1:10.000.

Byla by pro paragliding?
Poletucha (27. 8. 2010, 22:53)
Dobrý den. Mám dotaz, jestli tahle GPS umí ukládat tracklog ve formátu IGC. Potom by totiž byla skoro ideální pro lítání na padíkovém kluzáku. Předem díky za odpověď.
Re: Byla by pro paragliding? -
Petrus Mario (15. 9. 2010, 09:58)
Dobrý den, zjišťuji, ale osobně si myslím, že to neumí. Dám vědět sem do diskuze.

Vložit příspěvek do diskuse

Doplňte prosím chybějící slovo v písničce: Skákal přes oves, přes zelenou louku.
Odesláním příspěvku souhlasíte s pravidly diskuse.

Pravidla diskuse:

Prosíme, pište příspěvky k tématu, aby byla diskuze přínosná ostatním. Diskuse je moderovaná - provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek redakčně zkrátit, přesunout do jiné diskuse a nevhodný příspěvek smazat. Nevhodnými jsou především protizákonné, vulgární, tématicky nebo jinak nežádoucí příspěvky.

Přístroj GPSMAP 78s
Poutko na zápěstí
USB kabel
Mapy Topo Czech 3 na CD
Mapa Topo Czech 3 přednahraná na paměťové kartě
Registrační kód map
Návod

S výběrem správného produktu Vám poradí právě teď ?

Obchodníci na telefonu

Naši obchodníci Vám rádi poradí každý všední den od 9 do 18 hodin na níže uvedeném telefonu nebo emailu.

...
Petra Seifertová
Jakub Nemčok

Obchodníci Sunnysoftu Vám pomohou na telefonním čísle 222 998 222 nebo na e-mailu objednavky@sunnysoft.cz

... nebo využijte náš on-line formulář

Popis a specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Aktuální skladová dostupnost ukazuje online počet volných kusů na prodejách a našich skladech. Datum odeslání zboží které není skladem vám sdělíme po přijetí objednávky. V ceně zboží již byly započteny poplatky na likvidaci elektroodpadu dle zákona č. 185/2001 Sb. a poplatky za autorské odměny dle vyhlášky č. 488/2006 a č. 408/2008 Sb. v platném znění, pokud se tyto na výrobek vztahují. Zde odeslané objednávky s vyzvednutím na prodejně Sunnysoft mají garantovánu zvýhodněnou internetovou cenu.

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.