Výprodej, slevy až 60%!
Katalog produktů

Parrot AR.Drone Quadricopter Oran./Green pro ApplePřidat k porovnání, porovnat (0)
√ Oficiální česká distribuce
√ Záruka 24 měsíců
√ Bezproblémový servis v ČR
√ Všechny výhody

Prodej ukončen - zboží již nelze objednat.

Zboží se již neprodává. Prosíme, vyberte si podobné zboží nebo se poraďte o náhradě vyplněním on-line formuláře. Také vám rádi poradíme na e-mailu objednavky@sunnysoft.cz a telefonu.
Objednací kód: PPT-028
Produktové číslo: AR.DRONE.GREEN

Kvadrikoptéra Parrot AR.Drone, která vznikla ve spolupráci se společností Apple Inc., je Hi- Tec hračka pro „děti“ v každém veku. Čtyři nezávisle elektricky poháněné motory, dostatečná váha i velikost zajišťují stabilní létání venku i ve vnitrních prostorách. AR.Drone se ovládá pomocí iPhone, iPod Touch nebo iPad (dále jenom iPhone), prostřednictvím Wi-Fi technologie s dosahem až na vzdálenost 50 metru.

Specifikace:
• Wi-Fi kvardrikoptéra Parrot AR.Drone
• Určeno pro: iPhone / iPod Touch / iPad
• Barva: oranžová/zelená
• Vlastní Wi-Fi
• 2 kamery – obraz se přenáší na displej (lze nahrávat)
• Inerciální naváděcí systém s MEMS

Navštivte stránky věnované AR.Drone, najdete zde ukázková i instruktážní videa a spoustu informací:

Navštivte stránky věnované AR.Drone, najdete zde ukázková i instruktážní videa a spoustu informací.

Online video
AR.Drone je vybaven dvěma video kamerami. Jedna je umístěna na přídi a druhá na břiše AR.Drone. Obraz z kamer se pomocí Wi-Fi přenáší na obrazovku zařízení, které je použito jako ovladač. Vy pak můžete sledovat situaci před nebo pod AR.Drone přímo na svém iPhone, cítit se jako pilot a sledovat, jak ničíte protivníka.

Létejte doma i venku Parrot AR.Drone je určen pro létání venku i ve vnitrních prostorách. Do výbavy Parrot AR.Drone patří dva ochranné kryty, díky kterým je možné létání provozovat v libovolném prostředí. Ochranný kryt pro let v uzavřeném prostoru zabraňuje kontaktu s vrtulí, čímž jsou eliminována veškerá nebezpečí vyplývající z pohybu AR.Drone v dome. Druhý ochranný kryt je aerodynamický a umožňuje lepší ovladatelnost při letu venku.

Augmentovaná realita
Každá hra v rámci augmentované reality je naprosto unikátní, bez ohledu na fakt, zda ji hrajete venku nebo doma. Softwaroví vývojáři jsou schopni využít obě kamery AR.Drone a vytvořit video hru na principu augmentované reality. Software AR.Drone obsahuje funkce pro rozpoznání jiného AR.Drone, vzdálenosti a dalších zásadních informací nezbytných pro vytvoření augmentované reality – tyto informace získává díky složitému systému a především díky svým kamerám. Základem jsou samolepící štítky – detekční a poziční značky (součástí balení) umístěné na AR.Drone, na zemi i stěnách. V závislosti na stažených aplikacích se uživatelům otevírá zcela nový svět: mohou závodit a létat na vlastní zahradě, bojovat s vetřelci v obývacím pokoji apod..

Multiplayer
Další vlastností AR.Drone je možnost jeho použití v rámci sítě. Díky vlastní vygenerované Wi-Fi síti si mohou hráči uspořádat vlastní „game party“, v rámci které spolu muže bojovat vícero zařízení vzájemně. V zásadě jde o tzv. „Multiplayer“, který umožňuje aplikace AR.FlyingAce. Ochranné kryty jsou k dispozici ve 3 různých barvách, což zaručuje snadnou orientaci mezi vaším a nepřátelským AR.Drone.

Intuitivní létání
Tělo AR.Drone obsahuje inerciální měřící jednotku, ultrazvukové senzory a vertikální kameru. Kombinace těchto prvku, které jsou ovládány režimem autopilota, umožňují extrémně přesné ovládání kvadrikoptéry. AR.Drone zaznamenává a reaguje na pohyby vašeho iPhone (nahoru, dolu, otáčení, pohyb dopředu, zpět apod.). S AR.Drone umí létat každý, je to opravdu snadné.

Autopilot
Autopilot zaručí snadné vzlétnutí i hladké přistání AR.Drone. Po vzlétnutí autopilot stabilizuje kvadrikoptéru ve výšce 80 centimetru. Pokud se nedotýkáte ovládacích tlačítek na displeji iPhone, autopilot se ujme řízení a AR.Drone se bude vznášet na místě. V případě ztráty Wi-Fi spojení s iPhone autopilot nejprve AR.Drone stabilizuje a poté s ním přistane. Stejně tak při příchozím hovoru během letu s kvadrikoptérou autopilot převezme ovládání, AR.Drone stabilizuje a ten pak po několika vteřinách přistane.

Zajímá vás něco, co jste v popisu nenašli? Zeptejte se v diskusi.

Vložit dotaz do diskuse

Doplňte prosím chybějící slovo v písničce: Skákal přes oves, přes zelenou louku.
Odesláním příspěvku souhlasíte s pravidly diskuse.

Pravidla diskuse:

Prosíme, pište příspěvky k tématu, aby byla diskuze přínosná ostatním. Diskuse je moderovaná - provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek redakčně zkrátit, přesunout do jiné diskuse a nevhodný příspěvek smazat. Nevhodnými jsou především protizákonné, vulgární, tématicky nebo jinak nežádoucí příspěvky.

S výběrem správného produktu Vám poradí ?

Obchodníci na telefonu

Naši obchodníci Vám rádi poradí každý všední den od 8 do 18 hodin na níže uvedeném telefonu nebo emailu.

...
Petra Seifertová
Jakub Nemčok

Obchodníci Sunnysoftu Vám pomohou na e-mailu objednavky@sunnysoft.cz

... nebo využijte náš on-line formulář

Popis a specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Aktuální skladová dostupnost ukazuje online počet volných kusů na prodejách a našich skladech. Datum odeslání zboží které není skladem vám sdělíme po přijetí objednávky. V ceně zboží již byly započteny poplatky na likvidaci elektroodpadu dle zákona č. 185/2001 Sb. a poplatky za autorské odměny dle vyhlášky č. 488/2006 a č. 408/2008 Sb. v platném znění, pokud se tyto na výrobek vztahují. Zde odeslané objednávky s vyzvednutím na prodejně Sunnysoft mají garantovánu zvýhodněnou internetovou cenu.

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.