Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101393 zboží ve vlastních skladech
  • 11926 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Dell Venue Pro 16GB: MicroSDHC

Přejít na kartu produktu Dell Venue Pro 16GB

MicroSDHC
Víťa (2.5.2011 20:18:45)
Dobrý den,

opravdu je možné rozšíření paměti použitím microSDHC karty? Z oficiálního e-shopu DELLu jsem pochopil (možná chybně), že se telefon prodává ve dvou verzích, a to s 8GB nebo 16GB paměti typu microSDHC, které ovšem nejsou vyměnitelné.

Na jednom zahraničním webu jsem viděl video, které ukazuje způsob výměny této karty, ale za cenu stržení záručního štítku.

Prosím tedy o upřesnění, jak to s kartou microSDHC ve skutečnosti je.
Re: MicroSDHC
Jarda (3.5.2011 0:00:33)
Je to tak jak pisete, karta se neda vymenit, mam ho uz doma a v telefonu zadna karta na klasicke vyndavani a zadnavani neni. Mam verzi 16Gb. Zde v popisu je to chybne uvedene! Karta se tam vkladat neda!
J.
re: microsdhc
Jarda (3.5.2011 14:43:14)
Tak jak se dalo od Dellu cekat, vysun a kompletni provedeni telefonu je velice kvalitni. Vubec se mi nikde neklinka, nevrze atd. ( mam telefon 2. den) zatim ohledne provedeni/konstrukce bez chyb a vse sedi jak ma.
Klavesnice je velice podobne klavesnici, kterou ma SE P1i.
P1i jsem mel take a tak mi mensi klavesnice nedela problem. Telefon se dobre drzi, je perfektne vyvazeny a psani ( pouzivam oba palce:-) ) tak neni vubec zadny problem.
J.
Víťa (3.5.2011 8:36:09)
Moc děkuji za vyjasnění situace kolem microSDHC.

Když jste již šťastný vlastník :-), chtěl bych se zeptat, kde jste ho koupil, kolik Vás stál a jak jste s ním spokojený, zejména jaká je kvalita výsuvu (zda se neviklá jako např. u Blackberry Torch, se kterým mám zkušenost) a jaká je HW klávesnice?

Moc děkuji za odpověď.
Kulaty (4.5.2011 17:58:59)
Ja mám 16g verzi a slod pro kartu je přelepený černou izolašní páskou která tam sotva drží takže karta lze bez problému vyměnit jen je třebaudělat hardreset telefonu. Na Youtube je spoustu videji k tomu.
L.
Víťa (4.5.2011 18:39:46)
Dobrý den,

děkuji za další poznatek ohledně karty, a pokud tomu tedy dobře rozumím, bylo by možné kartu vyměnit za 32GB bez ztráty záruky.

Můžete mi prosím poradit jaké parametry by karta měla mít, nějaké video jsem viděl, ale nebyla z něho zřejmá třída karty.

Děkuji
V.

Přejít na kartu produktu Dell Venue Pro 16GB

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.