Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 102186 zboží ve vlastních skladech
  • 11839 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Samsung i9100 Galaxy S II: problem

Přejít na kartu produktu Samsung i9100 Galaxy S II

problem
Jirka (18.6.2011 21:26:12)
Co mi k tomuto řeknete :
http://.. (odkaz nesplnoval podminky diskuse)

když Vám nepůjde otevřít odkaz tak tam je toto:

Zluty nadech leve strany displeje | od: KAMAMURA odpovědět 17.6.201121:38:01

Objevuji se znepokojive spravy, leva strana displeje je udajne pri nizsim jasu a kontrastu znatelne zluta:

Udajne to lze pozorovat na vsech zarizenich. Objevily se spekulace, ze vlivem vyssi teploty dochazi k degradaci modrych subpixelu (maji nejnizsi zivotnost) - problem byl pozorovatelny i u minulych generaci OLED displeju, ale vysoka provozni teplota pri zatezi zrejme problem zvyraznuje a degradaci displeje urychluje.

Majitele, muzete potvrdit/vyvratit? Diky.

Prece jen je to dost drahy kousek...

Re: Zluty nadech leve strany displeje | od: DAVESMAN odpovědět 17.6.201121:45:59

Obávám se, že tyto zprávy se zakládají na pravdě. I zde http://... (odkaz nesplnoval podminky diskuse) se recenzent zmiňuje, že narazil na tento problém.
Re: Zluty nadech leve strany displeje | od: chetitus odpovědět 17.6.201121:54:09

Je to tak, leva strana displeje (v horni casti vice) ma jiny barevny odstin. To je pozorovatelne na nizsi ci velmi nizky jas displeje a pozadi v sede barve (je to videt napr i na klavesnici, ktera je v zakladu sediva). Pri beznem pouziti je to ale nepostrehnutelne, je to takova ta zavada, kterou vidite, jen proto, ze o ni vite... :)

A co my řeknete na to co psal uživatel : Patrik (17. 6. 2011, 11:50)k bodu 2:

2) Je v současně prodávané sérii již odstraněn "problém" tzv. Pink spot (růžové skvrny u fotografií)? Nepříklad potlačení pomocí firmware I9100XWKE7 XEUKD1 XXKE4 nebo jinak?

Díky moc
Re: problem
._. (21.6.2011 16:23:09)
Mám ho, není to (u mého kusu) viditelné, pokud nestáhnu jas na nulu. Přesně jak psal kolega - vidíte to jen proto, že o tom víte. Doporučuji zajít do nějaké prodejny a vykoušet si realitu a i při nákupu si konkrétní kousek vyzkoušet.
Pink spot mám v případě špatného osvětlení. Na focení mám foťák, ne mobil.
Jirka (20.6.2011 7:28:28)
Ještě bych chtěl nějakou odpověd na můj příspěvek.Od někoho a i od sunnysoftu.

díky Jirka
martin (19.6.2011 9:55:53)
problém se žlutým displejem nepozoruju

naopak přehrání nového firmwaru (neoficiálního) nepomohlo k odstranění růžové skrvny, která se objevuje při určitých světelných podmínkách (málo světla, natáčení či fotografování bílé nebo světlé plochy) uprostřed snímky či videonahrávky. co mi vadí nejvíc objevuje se i při fotografování textu
Colombo (23.6.2011 15:16:11)
1. Co se týče růžové skvrny, tak jsem ji za 20 dní, co používám telefon zahlédl jednou, když jsem, za zhoršených světelných podmínek, při přejetí nad bílým stolem růžovou skvrnu zahlédl. Na fotkách (mám jich asi 100) se zatím neobjevila.

2. Co se týče žlutého proužku, testoval jsem to všemožně, i při popsaných podmínkách a nemám tam ani náznak jakéhokoliv výskytu, možná má někdo špatný kus, ale nic tam není.
MP (2.8.2011 16:47:15)
Pres Samsung Apps je k dispoyici update FW pro fotak. Treba to pomuze

Přejít na kartu produktu Samsung i9100 Galaxy S II

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.