Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 105651 zboží ve vlastních skladech
  • 11865 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

HTC Desire HD Cz: SMS

Přejít na kartu produktu HTC Desire HD Cz

SMS
martina (13.7.2011 12:04:42)
Dobrý den,
v poslední době se mi stává při psaní sms, že se mi najednou objeví, že sms byla převedena na MMS a kamarádi se mi pak ozývají, že jim nejde zpráva otevřít. Nevíte, čím by to mohlo být nebo kde dělám chybu? Děkuji moc.
Re: SMS
Kubíček Jaroslav (21.7.2011 21:46:41)
Dobrý den,

pokud používáte na psaní SMS aplikaci Handcent SMS, tak tam je automaticky nastaveno při psaní dlouhé SMS přepnout na MMS (myslím že přesně po 3. zprávě). Lze to tedy odstranit - po spuštění Handcent si otevřete menu, zde volba "Send message settings" a zrušte zaškrtnutí u položky "Auto-convert to MMS".

S pozdravem
Kubíček Jaroslav
www.SUNNYSOFT.cz
Kubíček Jaroslav (10.4.2012 15:52:32)
Dobrý den,

obávám se, že toto je "vlastnost" základní aplikace, kterou nelze ovlivnit. Myslím, že po nějakých 5 zprávách (přes 730 znaků bez diakritiky) dojde k automatickému převodu na MMS. Pokud chcete psát dlouhé SMS tak, aby se zároveň nepřeváděly na MMS, budete muset využít alternativní aplikaci - sám používám a můžu doporučit např. GO SMS, příp. Handcent SMS či ChompSMS. Tam již v nastavení toto lze ovlivnit.

S pozdravem
Kubíček Jaroslav
www.SUNNYSOFT.cz
Zuzana (3.4.2012 15:09:05)
Dobrý den, řeším stejný problém se SMS a MMS ale nemám ten program Handcent. Přesto se mi v klasických smskách toto stává že při napsání "třetí" sms se automaticky převede na MMS. Mám telefon HTC DesireZ. V nastavení sms jsem řešení nikde nenašla :-( Děkuji.

Přejít na kartu produktu HTC Desire HD Cz

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.