Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101266 zboží ve vlastních skladech
  • 11925 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Baterie (ekv. BA-S240) pro HTC P3650 Touch Cruise, HTC Polaris Li-ion 3,7V 1350mAh: Výrobce?

Přejít na kartu produktu Baterie (ekv. BA-S240) pro HTC P3650 Touch Cruise, HTC Polaris Li-ion 3,7V 1350mAh

Výrobce?
P.W. (27.7.2011 15:07:28)
Nezdá se mi vyobrazení baterie. Prosím o sdělení, zda se jedná o originální baterii, tj. totožnou, jaká je v přístroji od zakoupení nebo o nějakou kvalitní "druhovýrobu" (např. osvědčený Avacom, kde mám u jiných el. zař. zkušenost, že parametricky totožný aku často předčí originál napr. od Canonu) nebo o neověřenou "druhovýrobu".
Docela mě děsí velmi kritické hodnocení v recenzích - orig. baterie mi po pořízení tel. vydržela min 5 dní (tj. 5. den večer ještě neumřela) a nyní po 3-4 letech používání mi umře po 2 dnech (tj. když ji nenabiju do 48h od posledního nabití), takže bych se rád zakoupením dostal zpět na alespoň zpět 4 dny při shodném zopůsobu využití.

Ale snad 1350mAh/3,7V, tj. shoda s parametry originální baterie by měla znamenat stejnou využitelnost.

Děkuji za odpověď.
Re: Výrobce?
Nedoma Michael (27.7.2011 15:38:38)
Dobrý den,

jedná se o druhovýrobu, tj. nejedná se o originální baterii. Originální baterie jsou řádně označeny (jak v názvu, tak v obrázku), aby nedošlo k záměně

S pozdravem
Nedoma Michael
www.SUNNYSOFT.cz
Nedoma Michael (27.7.2011 21:02:56)
Dobrý den,

1. výrobce je uveden v popisu, konkrétně CameronSino
2. S výrobcem máme velmi dobré zkušenosti a z toho důvodu je prodáváme. Parametry baterií odpovídají vždy popisku na baterii.
Baterky obecně jsou poměrně choulostivé a tak i u originálů se někdy setkáváme např. s nižší výdrží, apod. I z toho důvodu je na baterie ze zákona poskytována záruka 6 měsíců, u tohoto výrobce je však záruka prodloužena na celý rok (12 měsíců).

S pozdravem
Nedoma Michael
www.SUNNYSOFT.cz
P.W. (27.7.2011 15:50:36)
Děkuji za odpověď, ale nějak postrádám odpověď na zbytek dotazu (asi nejasně formulováno).

1. Výrobce - tedy asi to není Avacom?
2. Jedná se o nějak ověřeného, aby deklarované parametry -kapacita-souhalsily, tj. jaká je výdrž s parmetricky srovnatelnými originálními baterie při sdhodném použití, jak píšu výše, z recenzí k produktu vyplývá výrazně slabá výdrž ve srovnání s originálem?

Přejít na kartu produktu Baterie (ekv. BA-S240) pro HTC P3650 Touch Cruise, HTC Polaris Li-ion 3,7V 1350mAh

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.