Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 106178 zboží ve vlastních skladech
  • 11874 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

HTC HD2 Leo Cz: versus iPhone

Přejít na kartu produktu HTC HD2 Leo Cz

versus iPhone
Bill (1.3.2010 17:18:45)
Lidi vlastním iP 3G 8GB již přes rok a půl. Před tím jsem měl HP IPAQ 514, takže nějaké zkušenosti s WM mám (a doma mám stále funkční Palm OS Tungsten E). U HP jsem byl velmi spokojen - jen jednou upgrade ROM. Nic víc. Až tedy na zastaralý displej a celkovou konstrukci telefonu. HTC HD2 Leo jsem měl možnost držet v ruce a zběžně odzkoušet. Na první pohled nádhera - dokonce už umí v galerii foto s fotkami pracovat jako na iPhone. Opravdu obří displej - jo jo opravdu paráda!!! Ale když si tady čtu vaše problémy s nastavením, s opravnými patchy, novými Romkami a já nevím čím ještě.... prostě neumím se ubránit tvrzení: no jsou to wokna!!! Na iP nemám žádné problémy. Vše funguje jak má - tedy podotýkám, že mám JB. A bez JB není iPhone iPhonem. Ale opravdu nemám takové problémy, jako vy tady. HTC HD2 Leo je krásné zařízení, ale raději zůstanu u iPhone.
Re: versus iPhone
Slonik (2.3.2010 22:25:55)
vis,nechci tady nikomu krivdit. Na jednu stranu sou to vazne wokna, ale na druhou stranu, s prichodem tohoto mobilu si ho koupilo velke mnozstvi lidi, kteri jsou takrikajic \"user\" a proste s tim neumi. Mam tam 1.48 rom a patche a vsemoznej fix a sem naprosto spokojenej, ja bych nevymenil... Je to o tom, ze se jim tam objevi nejakej problem a nevi co s nim. To je jak abych ja (naprostej laik v programovani) zacal v C++ a psal porad ze mi tam neco nejde... proste to neumim a priznam to... neni to otazka zarizeni, ale lidi... Vsem pritomnym se omlouvam, ale neni to zadna narazka, tak to tak prosim neberte...
Re: versus iPhone
Mi (6.3.2010 17:49:21)
re : Slonik : nemusis se omlouvat pritomnym... protoze sem fakt pisou tak stupidni otazky, ze radsi meli zustat u telefonu ktery umi jen volat...

Přejít na kartu produktu HTC HD2 Leo Cz

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.