Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 104662 zboží ve vlastních skladech
  • 11854 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Kolébka SC USB Cradle - HTC Touch Pro 2 + nabíječka: Problem

Přejít na kartu produktu Kolébka SC USB Cradle - HTC Touch Pro 2 + nabíječka

Problem
Petr V. (10.4.2010 9:32:56)
Dobry den,
kolebku mam 1 den a i presto ze AC adapter ma na sobe udaje \"Output 5V 1A\", tak i po celonocnim nabijeni baterka ukazuje z 20% na zacatku nabijeni jen 50% po celonocnim nabijeni. To jsem si kolebku rovnou nemusel kupovat a nabijet z aktivniho USB hubu. Dokonce po pripojeni USB kabelu mi ve Spravci zarizeni ukazuje ze si PDA bere celych 500mA!
Vyskytl se u nekoho podobny problem? Ja totiz vychazel z toho ze kdyz se adapter zahriva, ze take dobiji, ne ze je jim napajena jen LEDka na adapteru. Mimochodem po blizsim prohlednuti adapteru mi prijde ze nemam uplne novy kus, ale nejaky pouzity. Proc jsem tedy platil plnou cenu za zbozi z druhe ruky?
Poradite mi prosim co mam nyni delat? Dekuji.

Petr V.
Re: Problem
Kropáček Filip (12.4.2010 12:34:34)
Dobrý den, baterie by měla být z nuly nabitá během cca 2hodin. Pokud se nenabije ani přes noc, je něco v nepořádku, doporučuji kolébku reklamovat
Re: Problem
Petr V. (12.4.2010 22:20:43)
Tak to vypada, ze pokud je Touch Pro 2 uplne vypnuty, nedokaze tato kolebka nabijet na maximum co dokaze. Pokud je pristroj zapnuty a treba ve standby rezimu, nabiji normalne a rychle. Nemyslim si ze je to na reklamaci, spis to bude vlastnost kolebky.

Petr V.

Přejít na kartu produktu Kolébka SC USB Cradle - HTC Touch Pro 2 + nabíječka

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.