Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 105820 zboží ve vlastních skladech
  • 11866 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

HTC Desire Cz: synchronizace s bluetooth v autě

Přejít na kartu produktu HTC Desire Cz

synchronizace s bluetooth v autě
tom (19.5.2010 22:00:00)
Mám problém se synchronizací se zabudovaným bluetooth v autě, telefon nemůže najít zařízení. Před zakoupením Desiru jsem používal HTC Touch Diamond a neměl jsem se spojením problém. Může být problém v OS? Chce to nějakou aplikaci?
Re: synchronizace s bluetooth v autě
Kropáček Filip (24.5.2010 15:24:25)
Dobrý den, podstatné je o jaké se jedná handsfree. Podívejte se do kompatibility výrobce, jestli podporuje tento komunikátor. Obávám se že nějakým dodatečným sw to nejspíš řešit nepůjde.
Re: synchronizace s bluetooth v autě
Petr (1.6.2010 7:05:32)
Také jsem měl problém s HTC bluetooth, moje auto neumělo rozeznat dva různé HTC, připojilo pouze ten, který se synchronizovat první. Ten druhý už nenavázal spojení nikdy. Pokud jsem jej chtěl připojit, musel jsem vymazat všechny telefony z paměti handsfree v autě, pak synchronizovat ten druhý, ale zase pokud jsme se v autě vystřídali, opět ten \"první\" nenavázal spojení. Ale telefony od ostatních výrobců byly bez problémů. Bylo to tovární koncernové handsfree, podle zkušeností kolegů se stejně chovali i jiné - např. Patriot. Chyba nejspíš bude u HTC.

Přejít na kartu produktu HTC Desire Cz

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.