Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 106110 zboží ve vlastních skladech
  • 11872 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Samsung Galaxy S i9000 Cz: Datum ?

Přejít na kartu produktu Samsung Galaxy S i9000 Cz

Datum ?
Josef Kašpar (19.6.2010 23:31:20)
Dobrý den, stále se neví nějaké konkretní datum zahájení prodeje ? děkuji
Re: Datum ?
Barel (21.6.2010 13:00:08)
Koncem července? Tak to si ho jdu koupit jinde.
Kropáček Filip (21.6.2010 15:09:54)
Dobrý den, v oficiální distribuci měly by být pravděpodobně koncem července. Je možné že půjde sehnat dříve z šedého dovozu, koupíte si ho ale se všemi nevýhodami která taková koupě obnáší.
Kropáček Filip (15.7.2010 9:29:32)
Zdravím Vás,
Když pomineme fakt, že dost šedivých prodejců často mění svá SRO a tak se zbavují závazků ke svým zákazníkům a u podobných prodejců bývá dosti často naprostá nevstřícnou v momentě když nastane nějaký problém, je tu ještě celá řada dalších rizik.

Za prvé: servisy mají údaje o IMEI číslech telefonů určených pro ČR a ostatní státy ve své databázi. V některých zemích unie platí záruka pouze jeden roka a proto se vám lehce může stát, že po roce si v případě poruchy budete platit opravu sám.
Za druhé: u šedivky se lehce setkáte se SW, který neobsahuje český jazyk. Manuál samozřejmě také v CJ nebude.
Za třetí: všechny upgrady SW telefony jsou vždy určeny pro jednotlivé země zvlášť. Pokud máte telefon určený pro jinou zemi, tak se vám upgrade nenabídne a nebo se vám po updradu vrátí jazyk zpět na jiný (pokud tam třeba nějaký šedivý dovozce předtím nahrál češtinu)
Za čtvrté: Pokud by jste měl tu smůlu a chytil vadný kus, tedy telefon měl 3 stejné nebo 4 různé poruchy, tak máte ve většině případů opravdu malou šanci, že vám šedivý dovozce vrátí peníze nebo vymění přístroj.
Tom_82 (12.7.2010 15:26:58)
Pane Kropáčku a jaké všechny nevýhody to přináší?? Volal jsem do několika obchodů s \"šedivkami\" a tam mi řekli, že telefony posílají s evropskými záručními listy - které jdou uplatnit ve všech evropských servisech (tedy i v těch našich)..

Tak kde je pravda - lhali mi 3 prodavači, nebo se \"poctiví a oficiální\" prodejci snaží zastrašit nedočkavce??

Dovoluji si tvrdit, že to dnes výjde všude stejně. Když jsem si u Vás kupoval HTC HD2, záruční list jsem nedostal - jako záruční list u Vás platí zároveň prodejní doklad (faktura). Takže když jsem svůj telefon nedávno prodával, měl jsem s tím docela problém a taky se mi nelíbí, že po republice koluje faktura (á la záruční list) - na které je celé mé jméno i s adresou..

Taky by mě zajímalo, jak je to se servisem - jestli mi tento Váš \"záruční list\" uznají všude, nebo jestli bych musel telefon posílat k Vám..

Přejít na kartu produktu Samsung Galaxy S i9000 Cz

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.