Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 105655 zboží ve vlastních skladech
  • 11865 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Autonabíječka Semco CL na miniUSB (HTC, TomTom, E-ten, Mio, HP, Palm, ..): Výměna?

Přejít na kartu produktu Autonabíječka Semco CL na miniUSB (HTC, TomTom, E-ten, Mio, HP, Palm, ..)

Výměna?
Tomáš (1.7.2010 9:22:51)
Zdravím, asi před dvěma měsící jsem si koupil tuto nabíječku k HTC T-mobile G1, chtěl jsem původně originální HTC s lepšími parametry, bohužel nebyla na prodejně a prodavačka mi řekla, že pokud nebude vyhovující, tak ji můžu přijít vyměnit za HTC orig. nabíječku. Původně jsem používal mobilní navigaci iGo a telefon se pomalu,ale jistě nabíjel. Bohužel jsem byl nucen přejít k jiné navigaci - Sygic a ten má nejspíš větší zátěž na baterii a zhruba po hodině a půl se telefon úplně vybije. Mám ještě nárok v rámci záruky na výměnu za jiný kus? Děkuji
Re: Výměna?
Kropáček Filip (7.7.2010 15:53:21)
Dobrý den, to že nemá dostatečný nabíjecí proud není vada ale vlastnost. Výměna teoreticky možná je, doporučuji se domluvit na konkrétní prodejně kde jste ji kupoval. Pokud bude v pořádku a nebude opotřebovaná, tzn, bude ji možné prodat dále jako novou, tak by to nemusel být problém, ale jak říkám, záleží na domluvě.

Přejít na kartu produktu Autonabíječka Semco CL na miniUSB (HTC, TomTom, E-ten, Mio, HP, Palm, ..)

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.