Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101929 zboží ve vlastních skladech
  • 11842 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Samsung Galaxy S i9000 Cz: :D

Přejít na kartu produktu Samsung Galaxy S i9000 Cz

:D
Jeeeeenda (17.7.2010 0:17:09)
Jsem na tento telefon nadržený :) Pošlete mi ho co nejdřív :D a pls co to znamená když se objeví na stránce \"Očekáváme naskladnění do 7 dnů\" potom to zmizí zpět na možnost předobjednávky a potom se to vrátí zpět na \"Očekáváme naskladnění do 5 dnů\"?
To asi znamená že bylo objednáno prodejcem více kusů než bylo předobjednáno a proto bylo změnou odkazu na chvíli umožněno opět předobjednávat aby se počet dorovnal?
Což by znamenalo, že mám svůj kousek jistý což je úžasné, mohl jsem ho mít v šedém dovozu již dříve ale volím raději volbu jistoty a proto se nesmírně těším, až mi ho pošlete xD
Re: :D
jarmiš (19.7.2010 10:22:21)
Možná to cucají všichni z jednoho prstu :-) .-)
Míra (22.7.2010 23:01:16)
Já už ho mám. Běžel jsem na Kovaneckou. Jetě že dnes měli do osmi :)
Honza (19.7.2010 12:31:39)
No v newsletteru to opravdu bylo. Ještě by se nám sem mohl vyjádřit přímo někdo ze sunnysoftu, co?
M. (18.7.2010 20:09:18)
Já dostal informaci, od pána v showroomu na Florenci, že k dispozici bude do 2 týdnů. Byl jsem tam v pátek, 16.7. Tak uvidíme...
Apofis80 (19.7.2010 11:08:24)
No podle pátečního newsletteru od sunnysoftu který byl v poště má být dostupný cituji...
Samsung Galaxy S i9000 na skladě již příští týden! Tak doufejme že tomu tak opravdu bude :)
Honza (19.7.2010 9:38:44)
No já už se taky nemůžu dočkat. Pořád mi ze Samsungu tvrdili, že od 19, minulý týden napsali, že se to o týden posouvá. Šlo to najít i na jejich stránkách, ale to asi v pátek zmizelo a jediný termín, který lze najít je 19.7.2010. Tady na sunnysoftu se odpočítává pravděpodobně čtvrtek, ale když jsem jim psal, tak odpověděli, že neví kdy telefon bude, že má být v druhé polovině měsíce. Takže ten údaj, že očekávají do 3 dnů, je jen nastřelený.

Na jiných e-shopech uvádějí konec tohoto týdne, tak si zase říkám, že si to všichni nemohli vycucat z prstů. No uvidíme, snad se dočkám a nezblázní se :-)
jarmis (18.7.2010 18:59:37)
Natěšených je nás spousta. Páteční zpráva od samsungu - do prodeje očekáváme od 26.7. - Mimochodem před týdnem tvrdili že od 19.7. Opakuji opět, že nechápu tohle tahání zákazníků za nos. Image značky u mé maličkosti značně utrpěla :-) Pro pobavení dodávám, že na \"show roomu\" na Florenci mě tamní \"profík\" řekl že až na konci prázdnin a na ifolince samsungu prý nevědí nic. Co dodat.
Kropáček Filip (21.7.2010 12:01:21)
Zdravím Vás, máte to potvrzené na homepage, a zákazníkům zásilkového obchodu byl už odeslán mail pro potvrzení předobjednávky. Vypadá to že dorazí čtvrtek/pátek.

Přejít na kartu produktu Samsung Galaxy S i9000 Cz

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.