Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101248 zboží ve vlastních skladech
  • 11925 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Samsung Galaxy S i9000 Cz: Hra

Přejít na kartu produktu Samsung Galaxy S i9000 Cz

Hra
jarmis (21.7.2010 5:45:32)
Pánové hezky si hrajete. Měnit každý den do dvou dnů/předobjednejte a na cestě /předobjednejte to už vás přeci nemůže bavit.
Re: Hra
Honza (21.7.2010 9:51:26)
No já si o ten termín napsal, tím to bude. Všem asi neodepíšou. Zkus jim napsat
Tomáš (21.7.2010 6:47:06)
Naprosto souhlasím, to je hype jak blázen. Dále by mě zajímalo, zda první dodávka uspokojí všechny předobědnavatele a zda zůstane dostatek zařízení skladem. Zařízení si chci totiž nejprve prohlédnout než si ho zakoupím.
Honza (21.7.2010 8:23:25)
No nevím jestli si hrají, ale já už mám objednávku potvrzenou s tím, že telefon mi přijde poštou v pátek nebo v pondělí :-) Psali mi včera, jestli potvrzuji objednávku a potom i termín dodání.
Jarda (21.7.2010 9:39:22)
Me psali jen, ze ho koncem tydne ocekavaji a zda potvrzuji objednavku. Potvrdil jsem a pak uz nic, zadna reakce, zadny termin:-( Uz me to nebavi...
Šilhan David (21.7.2010 17:06:15)
Vážení zákazníci, doplnil jsem vám všechny aktuální informace přímo do popisku produktu. Nově jsme přidali i potvrzený obsah balení v české distribuci. i9000 pro Sunnysoft už jsou na území ČR a pokud vše dopadne podle plánu, tak během pátku Galaxy S naskladníme a uvedeme do prodeje k zaslání. Z prodejen dostanete výzvu jakmile bude pro vás zboží k vaší objednávce připraveno na skladě prodejny.
Kropáček Filip (21.7.2010 11:00:00)
Vážení zákazníci, už nevím co pro to máme udělat víc. Rád na všechny vaše dotazy odpovím. Na homepage je informace že dorazí koncem týdne, všechny předobjednávky jsme s tímto termínem obeslali emailem pro potvrzení že je aktuální, s tím, že až dorazí tak potvrzené objednávky obratem posíláme. Mail ještě obdržíte, a to v okamžiku, až zásilku zabalíme a předáme dopravci. Jestli máte další otázky, můžete je směřovat např. na e-mail zásilkového obchodu objednavky@sunnysoft.cz kde na každou otázku odpovídáme.
jarmis (21.7.2010 18:30:24)
Děkujeme. Konečně jasné slovo.

Přejít na kartu produktu Samsung Galaxy S i9000 Cz

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.