Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 104179 zboží ve vlastních skladech
  • 11847 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

HTC HD Mini Cz: SMS

Přejít na kartu produktu HTC HD Mini Cz

SMS
Janča (9.9.2010 12:21:12)
Dobrý den.Mám otázku ohledně zobrazování textu SMS na displeji u zamčeného HTC.V nastavení jsem jakékoliv zobrazení na displeji dala zakázat,ale i nadále pokud přijmu SMS,se mi jméno odesílatele i část textu zobrazuje.. Poradíte mi prosím?
Re: SMS -
jeseter (13.9.2010 8:19:39)
Dobrý den. Otázku ohledně skrytí náhledu textu u příchozích sms, jsem tu již také řešil viz příspěvek: "SMS -jeseter (7. 8. 2010, 15:15)"
Bohužel však ani odborníci ze Sunnysoft si zřejmě nevědí s tímto nesmyslným nastavením HTC HD Mini rady a odpovědi jsem se nedočkal :-(
Jediné rady které se mi od jednoho z uživatelů dostalo je: ("Nastavení" dole v liště vybrat "Nabídka" potvrdit "Nastavení" ikona "Zvuky a upozornění" přeskočit na záložku "Upozornění" a v rolovacím menu vybrat potřebná nastavení pro "Telefon:zmeškaný hovor" a "Zpráva:Nová zpráva" a zakázat zobrazení na displeji.)
Bohužel ani toto přenastavení v mém případě nepomohlo a nadále je vše zobrazováno na displeji jako dříve :-(
Re: SMS
Vláďa (4.11.2010 15:58:06)
Vyřešil jsem to laicky tak, že jsem si poslal několik SMS a ty mám jako nepřečtené stále uložené, pak mi to nezobrazuje text smsky, ale číslo kolik jich mám nepřečtených. Telefon se mi líbí, ale chová se nelogicky, přeseřízení času z letního na zimní ... neustále se mi přestavoval o hodinu napřed, snad zabere ta rada nahoře, kterou v návodu nelze najít! Nebo zvuky jsem si ztlumil ve výchozím nastavení a potom byl telefon němý i když jsem to v tom klasickém nastavení zapnul, týden mi trvalo než jsem na to zase přišel. Ovládání je málo intuitivní, překlad názvů funkcí nevystihuje podstatu operace ...

Přejít na kartu produktu HTC HD Mini Cz

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.